Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h ne tavolodjunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h ne tavolodjunk el egymastol?

Figyelt kérdés

18 eves leszek az osszel, a baratom 19 a telen...9 honapja vagyunk nagyon nagyon boldogok, lelki tarsak, o a "legjobb baranom", a "legjobb haverem", a "batyam", a veszekedo tarsam :D ez persze az egyetlen szerelmem:) csahogy az elet nem ilyen happy...

Edesanyamnak eleg idetlen(finoman fogalmaztam) felfogasa van a dolgokhoz, suli kozben 9 kor otthon vagyok, hetvegen max 10 kor, nem nagyon bulizok (mondjuk az nem hianyzik) de olyankor megek haa h a 12 evesek akkor indulnak el otthonrol...ujabban nem akar engedni satorozni sem ha jon a baratom, ezenkivul kiakadt h ne legyek reggeltol estig vele (pedig csak az utan talalkozunk a baratommal ha mar nincs dolgom otthon (fozes, mosogatas, takaritas)es ebedkor otthon vagyok), aztan estefele talalkozunk 10 IG!!!! tegnap este anykam kozolte h nem lehetek egesz nap a baratommal, valtoztassak...csak az a helyzet h nem fogja fel a baratom nem tud mellem allni...nem tud megerteni...es nagyon igaza van benne h ugy kezelnek mint egy 3 evest...mar osszevesztunk...es igy csak elmarjuk egymastol magunkat...mit tegyek? nem tudok beszelni anyummal mert akkor az a szoveg h "amig az o kenyeret eszem azt csinalom amit mond" :((( mit tegyek????????? :(


2008. jún. 19. 10:32
 1/1 anonim ***** válasza:

hat razd anyudat a helyebe. nekem a hulye "anyosok" masodik komoly kapcsolatom tettek tonkre. es egyet tudj, ha a szulok nincsenek benne adologban,a kapcsolatnak annyi.

Mar ideje h asajat labadon megallj,mond meg anyudnak h neked epp ennyire ne dirigaljon,mert elhiszem h szeretetbol csinalja, de az sem megoldas h lefogod a gyereked,s nem engeded sehova. nehogy mar kitiltana ahzabol? maskepp ha ilyen szulo...hat..akkor mindig csak olyan baratod lehetne amilyen neki tetszene, ahogy neki tetszene. ne engedd h ennyire iranyitsa az eleted mert nem vagy 5 eves. menj el, engedelye nelkul v valami, h szepen szoktasd meg h egyedul is boldogulsz.parszor egbuntet az biztos, de ne hallgass ra,

En utalo az olyan szuloket h beavatkoznak. a 3 eves kapcsolatom az anyja tete tonkre, az utobbi 2 evesnek most lett vege, mert az anyja bedumalta h nem vagyok jo neki stb..utalom az ilyen anyakat, és ezeket meg kell nevelni

2008. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!