Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy zajlik egy összeveszés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik egy összeveszés a párotokkal? Mennyi ideig nem szóltok egymáshoz? Hogyan oldódik meg?

Figyelt kérdés
ha mi összeveszünk úgy, hogy mindketten megsértődünk, akkor a barátom egyszerűen nem keres:( ha én nem hívnám föl, vagy írnék neki, szerintem nem is érdekelném. persze még nem próbáltam, én sosem bírom sokáig a haragot.:( ezért érdekelne, mások mit csinálnak ilyenkor. előre is köszönöm a válaszokat.
2009. okt. 5. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

ha az asszonynak nem tetszik valami, akkor jól elverem, aztán napokra bezárom a kamrába

utána tudja hol a helye

de néha nagyon makacs tud lenni, és valamin megint meg tud sértődni

"ne molesztáld a lányodat, menj el dolgozni" meg minden hülyeség

2009. okt. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:))) köszi, ez most jobb kedvre derített:D nem hiszem, hogy ma már bárki más fel tudna idegesíteniX)
2009. okt. 5. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak durva veszekedéseink, de ez ritka szerencsére: ordítozunk egymással, mindenfélét mondunk, ő ordít: engedj ki a házból mert megütlek. Akkor hagyom el menni majd megnyukszik.

Ami light-osabbak: azok csak összezördülések. Vitatkozunk, majd megsértődünk, fél óra múlva újra jól vagyunk.

2009. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

fél év alatt még nem sikerült úgy nagyon összevesznünk de ha "veszekedtünk" is akkor is miattam, kicsit felkaptam a vizet és kiabáltam vele, de amúgy nem szoktunk

ha valakinek baja van azt elmondjuk a másikak és megpróbáljuk megoldani

2009. okt. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk is úgy van h mindig én kapom fel a vizet, de nem ordítozunk, olyankor szomorú vagyok, ő meg vagy leszarja egy darabig, vagy nekem ad igazat. de így vagy úgy, mindig azonnal megbeszéljük a problémát és rendszerint az a vége h vigyorogva közli h nah, mennyi hülyeségen tudsz te is problémázni :D
2009. okt. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az őszintét megvallva a 3 év alatt nagyon keveset veszekedtünk!Sokszor mikor mérges vagyok rá egyszerűen nem mondom meg a magamét,hanem magamban végig gondolom,mert ha egyből a szemébe mondanám akkor lehet hogy olyat is mondanék ami még magam is megbánok!Szerencsémre ha valami miatt mégis összezördülünk,akkor megbeszéljük és ő is és én is be tudjuk látni,ha esetleg a másiknak van igaza,így gyorsan átesünk rajta!Volt azért már szerintem úgy 2x is,hogy megharagudott rám és nem szólt hozzám egy napig,amit ő nagyon is tud,hogy nem szeretem!Azt utálom a legjobban,hogyha nem szól hozzám!Én meg pont az ellenkezője vagyok,utálok haragudni vkire sokáig!Inkább odamegyek hozzá és bocsánatot kérek,vagy mondom,hogy beszéljük meg!


Szóval azt tudom tanácsolni,hogy sokat beszéljetek a gondokról,ha felmerül!A barátodnak meg üzenem,hogy a menekülés nem megoldás!

2009. okt. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hülyeségek miatt szoktunk veszekedni,és bár legtöbbször párom a hibás,mindig megprobálja ugy alakitani,hogy é legyek az aki őt engeszteli...

mindig probál elmenni,de sosem hagyom,meg amugyse menne,megvárja még kibékülünk

de mivel legtöbbször csak aproságokon veszekszünk,egyszerüen hozzábujok,és az esetek 99%ban hat...működik több mint 2 éve:D

22/L

2009. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!