Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig mondható egy fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mondható egy fiú és egy lány között a barátság?

Figyelt kérdés
Mikor nem barátság már? Meddig lehet elmenni? Ha valamit átlépünk akkor az már több mint barátság? Szerintem egyértleműen nem létezik. Nagyon sok olyan dolgot lehet olvasni, vagy hallani róla, hogy például: beleszerettem a legjobb barátomba. Nekem sem működik a barátkozás lányokkal, mert egy idő után vagy ő kedvel meg engem vagy én őt. Nagyon sok esetben az egyik fél mindíg többet szeretne még ha ezt nem is mondja meg!!!
2013. máj. 28. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt csaj barátom teszem hozzá elég közeli jó barát volt , elvoltunk közösen buliba lefeküdtünk egymással minde ketten akartuk mert singlik voltunk ezzel meg is romlott a barátságunk azóta nem is igen találkoztunk .
2013. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ma 10:17

szörnyü :(

2013. máj. 28. 10:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Van példa az ellenkezőjére is: mi egy lány barátommal csókolóztunk egy bulin, és azóta még jobb barátok lettünk. Persze egyikünk se képzelt bele semmi komolyat, ez fontos.
2013. máj. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem nincsen barátság fiú lány közt, max haverok lehetnek, és akk annak nem lesz rossz vége
2013. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés az exem a legjobb (lány) barátjáért hagyott el. Pedig esküdözött, hogy semmi nincs köztük csak barátság... Erről ennyit. A fiú barátom tőlem is többet akar. Erre rámehet a barátság.

Ezek után bátran kijelentem, hogy nem létezik férfi lány barátság. 24/L

2013. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szerintem eleve egy IGAZ fiú lány barátság nem létezik...egy darabig talán hogy "jaj de jó minden" aztán kialakul a szerelem...szerintem legalábbis...


de a kérdésre válaszolva szerintem: már ha az egyik fél szerelmes lesz akkor onnantól már nem barátság...

2013. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!