Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, neketek melyik fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, neketek melyik fiú jönne be?

Figyelt kérdés
Az olyan, aki tele van pénzzel, de agyilag egy nagy 0, vagy akinek szerényebbek az anyagi lehetőségei, de intelligens?
2009. okt. 5. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem minden ép eszű csajnak a második jön be :) Köztük nekem is! Nem a pénz a lényeg, anélkül is boldog lehet egy pár! 23/L
2009. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Aki azt mondja, hogy a pénz nem számít, az hazudik!Nem azt mondom, hogy annyira fontos, de ha nincs és szegénységben élnek (már párként, nem csak járás szinten), az sok vita forrása lehet!Tehát legyen is, de nem muszáj "kőgazdagnak" lennie, és esze is legyen!
2009. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
A pénz nem boldogít!:)
2009. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

azt írtad h szerényebbek..

semmi baj nincs még a szegényebbekkel sem! szerintem..

az én barátom abszolút nem gazdag de mi sem igazán. sztem nem lényeg,ha szeretsz vkit akkor vele a híd alatt is laknál:) persze rossz lenne és vágyakoznál a jobb után de gondolj bele! szereted?!!! ha megőrülsz érte de egy csóró ember akkor inkább ott hagyod mert nem tud elvinni moziba vagy vacsizni?? ha párkapcsolat van akkor tényleg teljesen más a tészta ez igaz..

2009. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ilyen, leegyszerűsített formában a második. de lehet hogy a valóságban nem pont így van, mármint gondolom most ilyen helyzetben vagy. és te vagy a második típusu fiú. ilyenkor az emberek kicsit eltörzítva látják az ellenfelet.
2009. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
szerintem mindenképp a második,az én véleményem ez 20/L
2009. okt. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pénz is számit de egy hülye mellett az semmi..:S utálom a hülye paskat inkább a 2. :)
2009. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!