Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akivel csak ugy indult h szexpartnerek leszünk beleszeretem és kiderült h ő is érez irántam vmit de nem akar vm öszejöni mert fél attól h megcsalna de most ott tartunk h szombat buli pia én már akarom de nem tom megérné-e?

Figyelt kérdés

szerintetek megérné vele lefeküdni vagy mitt tegyek! mi lesz ebből?

összejöhetünk?


2008. jún. 18. 20:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
akarod a tszta igazsagot? tok jo lennel egy kefelesi partira amikor neki felall. mert ez az igaz.nem erne meg vele lefekudni ha anoi becsuleted, meg magad valamire ertekeled. gondolj bele, neki tok kenyelmes h teged akarmikor megkaphat.ugy soha nem fog beledszeretni ha ilyen dolgokba belemesz. persze h kedveskedik meg minden, de mikor megun, pont egy olyan kis irbanc leszel neki, aki egybol agybabujt vele s meg mast se vart el tole. ne legy gyenge, legy no, van becsuleted, es akarmennyire nehez,inkabb hagyj a franba egy ilyent,ha neked tobbre van szukseged valakitol.ez biztos csak kihasznalna..ne beszeljek arrol, ha miutan teged egunna belekezdene valakivel komoly kapcsolatba. na az fajna! mert szeretned..gfelejtsd el minel hamarabb mond meg meggondoltad magad,komoly kapcoslatra van szukseged, s kesz.de ne hagyd h kihasznaljanak.
2008. jún. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!