Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezt hogy értsem?

Figyelt kérdés

Van egy Lány,akivel nagyon régóta jóban vagyunk.Részemről jóval több barátságnál...Sulis táborban este,amikor valahogy közelebb kerültünk egymáshoz [elég hosszasan beszélgettünk,és egymás 'aurájában' voltunk eléggé'],valaki megkérdezte tőlünk spontán,hogy mi lenne,ha összejönnénk.Csend,majd jött a válasz a lánytól:'Hát..fura lenne,de..'

Mikor ezt mondta,zavarban volt,elharapta a végét.Nem abban a stílusban mondta,hogy "fúj,soha.."

Én eltereltem a témát,de már bánom.

Most nemtudom..lehet,hogy csak más előtt nem akart semmit mondani?

Nem mellesleg pár nappal korábban megbántottam,ezt sem beszéltük még meg..röstellem..

Fura helyzet.


2013. máj. 26. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, a fúj soha erős lett volna kimondva, szóval nem biztos, hogy nem ezt gondolta.

De azért sok szerencsét kívánok.

2013. máj. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezt vele beszéld meg.
2013. máj. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jót jelent. De miért nem kérdezed meg tőle, hogy hogyan folytatta volna a mondatot? Miközben elnézést kérsz a pár nappal ezelőtti bántásért, felhozhatnád ezt is :)
2013. máj. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 'de...' azt jelenti a végén, hogy ő sem bánná, te szamár.

A 'De' egy tagadószó..Ez esetben a számodra kedvezőtlen esetet tagadta le.

Tehát van esélyed..Azt döntsd el, te mit akarsz..Azt ha megvan, akkor nyelvest neki..

2013. máj. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

:D Ez aranyos. "Fura lenne de...fúj soha!!"xDD

Miért nem kérdezed meg,hogy"Aznap mi lett volna a válaszod másik fele?" Tök romantikus...

2013. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem.Mégsincs esélyem..
2013. jún. 25. 14:45
 7/7 csakegylany1997 válasza:
miert nincs?
2014. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!