Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves pasik alkalmasak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves pasik alkalmasak a komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Én is 22 éves vagyok. Eddig a barátjaim 2-4 evvel idosebbek voltak tolem. Most lehet ossze jonne egy pasival, aki 22 éves. De én tudom, hogy már nem akarok egyik kapcsolatbol a másikba menni. És ha tényleg jonne egy rendes pasi, eltudnám vele képzelni a jovomet, idovel házasság, meg stb. Vannak ilyen kivetelek pasikban is, ebben a korban?

L, 22


2013. máj. 25. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen vannak kivételek.
2013. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, vannak kivételek. Sőt. A "komolyság" nem feltétlenül korfüggő. Van 18 éves ismerősöm, aki már megállapodott és TÉNYLEG felnőtt fejjel gondolkozik és van 38 éves ismerősöm, akinek még mindig nem nőtt be a feje lágya és egyáltalán nem lehet rá számítani. 28/N
2013. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

lehet csak ők meg olyan fiatal csajokat hajtanak hogy nemigaz

egy ismerősöm 22 és valami 15 éves csajjal van :/ évről évre fiatalabbakat választanak, komolyan

biztos van kivétel, hátha ő az

énis találkoztam eggyel csak k. messze lakik

2013. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én alkalmas voltam annak idején erre a feladatra. S komolyan is gondoltam. Hiba volt, mert pont akkor kellett volna kiszállni, s nem most.... 14 évvel később. De az ember mindig utólag okos.


S pont ezt adom válaszként neked is. Ezt előre sosem fogod megtudni. Mindig menetközben derül ki. Lehet, hogy most komolyan gondoljátok, s eltelnek évek, s vége lesz. Lehet, hogy belemész egy kalandba egy buli után, amikor csak a szex a célod, s hónapok múlva kiderül, hogy a tizedik alkalomnál, hogy mégis együtt maradtok... a végén egy életre. Ki látja a jövőt szerinted?

2013. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg olyan ismerősöm van, akinek egy lány kellene csak az életben és azzal meg lenne elégedve. Mondjuk mindre jellemző, hogy nem ad annyira az öltözködésére és nem is csajozik iparilag.


Én igyekszem adni magamra, de pont amiatt, mert eszem ágában nincs megállni 10év/1lány rátánál.

2013. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak alkalmasak persze. A férjem 22 éves volt, amikor összeházasodtunk (én 25), másfél éves kapcsolat után. Végig komolyan gondolta a dolgot köztünk, tervezgette az összeköltözést, majd az esküvőt, és nagyon szeretne gyereket is. Szóval van ilyen férfi is, csak meg kell találni:)


Illetve ismertem nálam 3 évvel idősebb pasit, na ő meg elég éretlen volt. Nagyon nem jött be mikor már kicsit is jobban megismertem. 1 hónapot se voltam vele.


27/N

2013. máj. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kizárt... áhh soha

f19

2013. máj. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is 22 múltam kb. ilyen állásponton vagyok, rendes gyerek vagyok :) miért ne lehetne?!


Emberfüggő szerintem mert, ha nem így nevelnek lehet én is hajtanám a kis libákat.

2013. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!