Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány hogy tudja kielégíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány hogy tudja kielégíteni a fiut?

Figyelt kérdés
micsináljak vele hogy ő is kényeztetve legyen? mert smaci megvan meg ő is tapizik. de a lány is tapizza? ott lent csinálja vagy még mit lehet csinálni??
2009. okt. 4. 19:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Bármibe lefogadom, hogy 12 és 14 év között vagy. Ilyen hülye kérdést. Ha ő tapiz téged akkor te is tapizd őt. Ott lent. Tudod a varázspálca, a golyóstoll, zacskós karó.
2009. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a fiúkat is lehet tapizni :-)

Ott lent is, de ne azzal kezdd. Ha megmutatod a cicid, onnan kezdve akárhol simogathatod, jól fog esni neki, úgy beindul.


Én azért várnék ezzel legalább 15 éves koromig.

Közben meg nem ártana, ha legalább írni megtanulnál.

2009. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

" Tudod a varázspálca, a golyóstoll, zacskós karó. "


Istenem, kiköptem a teámat, de hülye vagy :D

2009. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

bocsi az írásért ja és 16 vagyok:)

amugy azért tettem fel a kérdést mert ő már a szexet akarja de én még 3 hét járás után nem akarom. és szeretném őt kényeztetni.

2009. okt. 4. 19:40
 5/16 anonim ***** válasza:

1. vok

Én kérek elnézést. Oboázni még így is lehet, vagy ha nagy a melles verd ki neki azzal. Egyébként szerintem is jó poén volt az a sok szinonima

2009. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
bocsi de nem szinoníma szótárt keresek!!!!!!!
2009. okt. 4. 19:51
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Jó, jó, de leírtam mit lehet vele csinálni. Mit akarsz még?
2009. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

16 évesen is még éretlen vagy ehhez. A lefekvéshez meg különösen!

Azért egy-két jó tanács: ha "ott" simogatod, akkor hamar szabadítsd ki! Igen kényelmetlen, ha az ember fiát így felizgatják, és nincs neki helye...

Másrészt pedig képzeld el, hogy benned hogyan mozogna - és valami hasonlót próbálj (ne ráncigáld, hanem inkább told - és jó nedves legyen).

2009. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Figyi, ha 16 évesen ez a kérdés felmerült benned, szerintem hanyagolj még mindennemű szexuális együttlétet. Éretlen vagy még. És ez nem baj. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2009. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ja! Elég megrázó élmény elsőre egy fiatal lánynak az ilyen!

Eleve, ahogy felizgatva kinéz egy ilyen... aztán, szaga is van ám! Meg ahogy spriccel, az sem való szende lányoknak.


Jobb lenne, ha ezekkel csak lassan ismerkednél. Ráérsz még... nem mindegy, hogy milyen emlékek maradnak benned erről.

2009. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!