Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok féltékeny soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok féltékeny soha senkire ez baj? Szakítsak?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, és egyszerűen képtelen vagyok féltékenynek lenni. (többek szerint nem szeretem eléggé a páromat, ez mostmár igaz is, de mikor még meg volt tűz akkor sem érdekelt h mien csajokkal van. Én ezt úgy fogom fel hogy nem bízik bennem eléggé, mert ha bízna nem "gyanakodna". Ő örökösen féltékeny, pedig nem volt rá oka. Mostmár lenne mert úgymond más karjaiba kergetett ezzel. Lassan vége a kapcsolatunknak mert úgy érzem h nekem egy másik srác kell. Több mint egy éve vagyunk együtt és nemtudom h szakítsak-e vele. Egy helyre járunk nyaralni szóval nem lesz könnyű h mindig látom (valahol mindig szeretem,de már nem az igazi.. lassan csak a hellomizu kapcsolat van köztünk). Nem tudom és talán nem is akarom visszahozni azt ami régen volt. Lehet az a baj h ő már 'kiélte' magát én meg csak most kezdenóm. Segítsetek! előre is köszönöm.
2008. jún. 18. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok túl idős de tapasztalatként azt tudnám neked mondani,hogy első barátomra a kapcsolat elején sem voltam féltékeny..tulajdonképpen ennek egy és legfőbb oka volt,mert nem szerettem igazán és erre akkor döbbentem rá amikor összejöttem a mostani párommal akiért tűzbe mennék annyira szeretem és jó most se hallgatok a zöldszemű szörnyetegre de sokkal jobban féltem őt sokkal sokkal jobban..de megbízom benne:D és hidd el ha valaha te is nagyon szertni fogsz majd valakit akkor sokkal jobban félted majd de egészséges szinten ami egyáltalán nem baj
2008. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Akk lehet h ez a baj h nem szeretem igazán már :S
2008. jún. 19. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen de ezt te is tudod..és írtad is:(
2008. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ooo.. :).. :( nekem is pontosan ez a problémám.. hidd el nem gond ha nem vagy féltékeny. én sem vagyok soha féltékeny:) de nem azért van mert nem szeretem hanem mert ennyire megbízok benne :)

én is pont azért szakítottam a volt párommal mert féltékeny volt és mert már nem volt az igazi... de most így egy idö után (alig egy hónap) rájöttem h mennyire szeretem és nagyon hiányziik

jah és mi is egy helyre megyünk nyaralni XD

sztem beszéljétek meg .. kérdezd meg h szerinte még lehet-e esély folytatni vagy akár újrakezdeni a kapcsit és h szeret e még.. persze csak akor kérdezd meg ha te szereted még egy sansz erejéig ;)

sok sikert :) Puszi

2008. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot.. beszéltünk.. úgy döntöttünk hogymivel egy helyen nyaralunk mindig látjuk egymást.. meghát még szeretjük egymást.. megpróbálunk újra lángot lobbantani. és ha sikerül akkor együtt még ameddig birjuk ha meg nem.. akkor volt egy uccsó nyarunk együtt! (idáig egész jól megvagyunk) és köszi még1x mindekinek a segítséget tanácsot stb!
2008. júl. 14. 22:36
 6/6 anonim ***** válasza:

mi is összejöttünk megint és most sokkal jobban megy .. fellobbant a láng :)

am az elözö válaszolo vagyok :)

pusss

2008. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!