Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki a szülinapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki a szülinapi ajándékomon?

Figyelt kérdés
Szüleinkkel élünk, én tanulok, ő dolgozik. A minap volt a 20. szülinapom, és egy paradicsom szeletelőt kaptam tőle. 5 év után, a 20. szülinapomra!
2013. máj. 22. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ezalatt az 5 év alatt már minden lehetséges romantikus ajándékot megvett neked? Lehet, csak szimplán kifogyott az ötletekből...
2013. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez célzás h tanulj meg fözni:DD
2013. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor lenne gyönyörű,ha amúgy allergiás lennél a paradicsomra :D


Amúgy te mondtad neki,vagy jött magától?

2013. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a paradicsomot, és többször látta, hogy szeleteled, elégedetlen vagy az eredménnyle vagy ilyesmi akkor figyelmes volt. Más okot nem tudok miért erre esett a választása:D
2013. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Hanariko ***** válasza:

háát... elég fura ajándék, az biztos. mondjuk én örülnék mert imádom a paradicsomot, de tény hogy nem egy általános ajándék. sztm beszéld meg vele, de ne akadj ki.

Esetleg "bosszúból" minden kaja mellé csinálj paradicsom salátát, amíg meg nem unja azt enni XD

2013. máj. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%

őrülj neki, legalább nem felejtette el, szerintem ez fontosabb

hát látszik soha nem értettem az ilyen egyéneket mint Te, bocs N

2013. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha nicer dicer-t kaptál akkor örülj neki :)
2013. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Na biztos lehetsz benne, hogy utána sokszor kapna paradicsomot tőlem szeletelve. Paradicsomot nem adott hozzá?


Mondjuk én ha egy botmixert kapnék, annak örülnék. Hát, szeletelőnek nem annyira, mivel már van... :D

2013. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy hozzá vágtam volna. A paradicsom szeletelőnél még a semmi is jobb.
2013. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
6 évesen engem is érdekelt, hogy mit kapok... ma már egy kicsit érettebb vagyok és egy SMS-nek is tudok örülni
2013. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!