Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasitok más szép csajokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasitok más szép csajokat venne fel ismerősnek fb-n akkor ti hogy reagálnátok? (főleg lányok)

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha ismeri,akkor ismeri,nincs mese.

Ha nem,az meg egy másik kérdés

2013. máj. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor mi van? Most komolyan? Nem lehetnek valakinek ellenkező nemű ismerősei?
2013. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
fél éve ismerte a csajt és most jelölte be ő a csajt
2013. máj. 20. 23:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Én full féltékeny vagyok, ezért biztos nem tetszene, de ha ismeri akkor ugye ez van...beletörődöm, bár a tudtára adom, h kicsit idegesít - mire ő mondja, hogy nem tetszik neki, neki csak én kellek, én vagyok a leggyönyörűbb,stb, és ezzel kicsit megnyugszom. Ha viszont ismeretlen szép lányokat jelölget be, akkor kiakadnék. Persze az sem szakító ok. :D
2013. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne akadj már ki,fél éve ismerte meg,miért ne jelölhetné be?
2013. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

fél év után mi a fenének jelöli be???

csak azért mert eszébe jutott és akar tőle valamit van érdeklődik iránta,mert a képét is lájkolta

nem az első ilyen pasi aki ezeket csinálta és megcsalt:(

2013. máj. 20. 23:21
 7/9 anonim ***** válasza:
nálunk kb. az volt a szitu, hogy hisztizett, ha beszélgettem fiúkkal. De közben ő természetesen beszélgetett lányokkal, mert hogy ők nem az osztálytársai, akiket naponta lát, csupán néhány ismerős, akikkel ritkán találkozik. Aha, persze. Ne nézzenek már hülyének, nem fogok azért elszigetelődni, mert neki nem tetszik, ha hozzászólok pár sráchoz.
2013. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fél év után? Én ha este megismerek egy jó társaságot, akikkel egész éjszaka jót bulizok, akk már reggel bejelölöm őket, nem várok fél évet...
2013. máj. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy egy ilyen vacak oldal határozza meg manapság szinte minden ember életét...
2013. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!