Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdeklődik irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklődik irántam? Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Elég sokat chateltünk már fb-n a szóban forgó lánnyal, és úgy gondolom, hogy meglehetősen bőbeszédűek a válaszai. Eddig összesen egyszer írt rám, ez volt az első beszélgetésünk, azóta mindig én írok rá, de úgy tűnik, hogy szívesen beszélget velem.

Hogyan deríthetném ki- anélkül, hogy rákérdeznék- azt, hogy tetszem-e neki vagy csak udvariasságból beszélget velem?

Milyen jelek utalhatnak arra, hogy tetszem neki?



2013. máj. 16. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova es a vegen csókold meg mert ha visszacsokol akkor tetszel neki :D
2013. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy melyen fiúk tetszenek neki. Mik azok a tulajdonságok amik bejönnek neki.

Ha ír ilyeneket és van olyan a mi rád illik írj vissza, hogy te is ilyen vagy és kérdezd meg, hogy "akkor én is tetszem neked?"

Ez így nem konkrét kérdés hanem csak beszélgettek és adja magát a témához.

Talán ő is felteszi majd ezt a kérdést utána.

2013. máj. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Találkozzatok... ha nem akar találkozni,akkor valószínűleg nem tetszel neki.
2013. máj. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy be van fosva
2013. máj. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bár lehet, ez most téged nem nyugtat meg, de a kérdésedre válaszolva, én már beszélgettem így egy fiúval,(bár az h tetszettem neki az a végén derült ki), de nekem ő nem jött igazán be.Viszont nagyon jól elbeszélgettünk,és a témákról én is bőven kifejtettem a a véleményem. Bár azóta sincs köztünk semmi, még mindig szoktunk beszélni.Egyszer ln írok rá, másszor ő, és ez előtte is így volt. De ez csak egy eset,ez téged ne tántorítson el!

A lányok szerintem nem szeretnek nyomulni, inkább elvárják h a fiúk lépjenek.Ha néha rád ír, az jó jel (bár nem 100%-os,lásd az én esetemet), mert gondol rád vlmilyen módon, és érdekli h mi van veled.

Bár tudom,hogy azt írtad, nem akarsz rákérdezni, de az az igazság,hogy csak úgy tudod meg ezt, ha nyílt vagy vele.Szerintem hívd el randizni! Vagy csak kérdezz rá.Nyugi,nem fog megenni. És így egyértelműen kiderül majd, h mi is a helyzet.

2013. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!