Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hulye voltam, es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hulye voltam, es vagyok?

Figyelt kérdés
a baratomat meg a nyaron megismertem,ossze is jottunk 1-2hetre,utolag megtuttam h vegig megcsalt es rajtam kivul meg volt 1-2 csaja.Karacsonykor konyorgott h bekuljunk ki,mert megbanta amit a nyaron tett es szeret.Kibekultunk,husvetkor megcsalt azzal a csajjal akit karacsonykor miattam dobott ki,lenyeltem mert elotte volt egy kisebb veszekedesunk.Kozben elment az orszag tulso felebe 2hetre dolgozni en vegig huseges voltam,de kozben kiderult h a volt csajaval beszeltek tellon azt monta h csak hulyult vele,hat...nem ugy hallotam es.akkor is megbocsajtottam ugy mond tenleg csak hulyult vele,most 2hete el kelett uttazzak a nagyszuleimhez egy hetvegere,o ujbol a volt csajaval volt ugy mond reszeg volt es csak smaroltak,megint elneztem de csak azert mert en nemsokara megyek kulfoldre 2hetre adig megtartom es ha megint megcsakl kidobom,ja a tavaj nyaron is en dobtam,raadasul a szuzesegem is megkapta,mit csinaljak,hulye voltam??/segitsetek ja es normalis valaszokat varok
2008. jún. 17. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hülye voltál, és vagy is ha még mindig a barátodnak mondod. Szakíts vele, ne várd meg a következő megcsalást!!

nem látod hogy összevissza hauzdgál?

2008. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Már az elején össze kellett volna szedned pár havert és jól megveretni...
2008. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak az a baj h idokozben bele szerettem,akor dobjam es ne varjam meg amig elutazok??
2008. jún. 17. 15:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobjad!
2008. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobjad, a srác egy seggfej.
2008. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
sztem már rég dobnod kellett volna és nem a kifogásokat nézni h jaj most részeg vt meg h most ez vt a baj máskor meg más ez hülyeség egyértelmű h játszikm veled ezt még a vak is látja ne hagyd h ezt tegye mert ez már már megalázó sztem de hát a te döntésed én ezt nem hagynám mert vt már ilyenben részem és azóta ezt nem hagyom senkinek lehet h rossz lehet h fáj de majd jön a következő szerelem és az jobb lesz és addig igaz szenvedned kell mert rossz lesz h nem lehetsz vele de be kell látnod kihasznál téged h van egy biztos pont akihez mehet ha éppen dugásra van szüksége am meg nem vesz komolyan nekem ez a véleményem ...
2008. jún. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Dobjad a pasit!

Ha eddig nem volt hűséges hozzád ez után sem lesz.Hidd el!Találsz majd valaki mást!

2008. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hülye voltál!

Ez a pasi csak kihasznál. Dobd ki minél hamarabb még ha szereted is mert sokkal de sokkal több fájdalmat kapsz tőle ezután is mint amennyi örömet tudna okozni.

2008. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat,megfogadom a tanacsotokat es dobni fogom...iagaz fajni fo de na ki kell birni
2008. jún. 17. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!