Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 feletti fiuk? Komoly, tartos kapcsolatot kerestek? Mennyire jellemzo ratok a kalandozas? Vagy embere valogatja?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 12:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mindig is azt kerestem, de mivel nem találok még csak randipartnert se már... így nincs értelme sajnos komolyra várnom. Ami majd jön, az lesz. Ha komoly, akkor komoly, ha futó, akkor az... :/

29 F

2013. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen embere válogatja! Személy szerint komolyabb beállítottságú vagyok, viszont a 13:35-tel egyet értek :)
2013. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Kapcsolatra a nők felől nincs igény, ugyanis nem vagyok se kőgazdag, se Justin Bieber, tehát emberszámba se vesznek.
2013. máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem keresek senkit. Ha találkozok vele, akkor úgyis észreveszem. :)

A kalandozás gondolom ilyen egy alkalmas dolgokat jelentene nálad, ami engem nem érdekelt eddig se, meg ezután se fog...

2013. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azt, de ahhoz lánynak is meg kell felelnie, ami szintén nem sok van. A legtöbbel csak szexig jutok el, aztán kiderül mindig hogy gondok vannak nála odafent... :)

28/f

2013. máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én nem keresek semmit.Keresgéljen a f@szom.Ha fémdetektorral is lehetne,akkor még talán neki állnék,de így...

Nem bonyolítom az életemet.Van így is elég gondom.

2013. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Eddig voltak vad korszakaim...de mára már a komoly és tartós párkapcsolat híve vagyok..családalapítás..gyerekek stb. Kalandozni fiatalkorban kell aztán megállapodni és lenyugodni! 30/F
2013. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!