Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mitől lehet hogy ujjazás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől lehet hogy ujjazás után olyan voltam mint aki beszívott?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt kell érteni hogy szó szerint alig bírtam megállni a lábamon,de olyan jó volt, nagyon jól csinálta (fuuuuuuuu :p) ....

orgazmustól lehet ilyen???? :))



2013. máj. 12. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze;)
2013. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én szeretkezés után percekig kómában fekszem kb... valamit tud a kölök! :D
2013. máj. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jó értelemben??? :D
2013. máj. 12. 22:56
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt egy pasi eléri nálad, akkor azt tartsd meg. :D
2013. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem te 15 alatt vagy. Én az ötös lottó nyereményétől lennék ilyen lelkes. :D
2013. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsó nem vagyok 15 alatt ;D xd
2013. máj. 12. 23:03
 7/15 anonim ***** válasza:
igen, jó értelemben. csak fekszem és nyögök utána is percekig, nehezen térek magamhoz. de barátom imádja látni, hogy ennyire élvezem a dolgot, hidd el, a tiédnek is bók, ahogy viselkedsz utána. (=
2013. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Meg volt szegény ijedve :)

de akkor meg nyugtathatom hogy nem volt baj hanem valamit nagyon jól csinált :p :D

2013. máj. 12. 23:10
 9/15 anonim ***** válasza:

na, akkor legközelebb már tudni fogja ^^

nem kell félned, hogy hülyén nézel ki, vagy fura stb tedd, ami jól esik (bár ilyenkor az emberben semmi erő ellenkezni a természettel)

2013. máj. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a barátnőm mindig azt mondja, mikor szexelni megyek, hogy "azt kívánom, hogy járni se bírj!". :) Szóval ez abszolút pozitív, nyugi! Én már többször majdnem elájultam egy intenzívebb G-pontos multiorgazmus, vagy egy jól sikerült menet után. :)
2013. máj. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!