Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya lányokkal mi a helyzet? :O

Figyelt kérdés

Sokszor látom, hogy fiúk sajnáltatják magukat gyakori kérdéseken, hogy a szép lányok kegyetlenek velük szemben, és kizárólag a csúnyák akarnak valamit tőlük. Szegény páráknak FEL KELL DOLGOZNIUK (XD), hogy biztos csak olyan lánnyal jöhetnek össze, akkor kövérek és az arcuk egy katasztrófa.


Tehát, ha tegyük fel én, mint lány csúnya vagyok, akkor már ne is akarjak senkitől semmit? :O Nehogy már velem kelljen beérnie szerencsétlen csávónak :I XD



2013. máj. 11. 18:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Véletlenül sem kevésbé széép áh nem.
2013. máj. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
ha beléd szeret valamiért, akkor az mindent visz.
2013. máj. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%
bizony bizony ahogy mondod.
2013. máj. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%

Küldj már egy képet.

Ugyanis az a helyzet,hogy a gyakoris "csúnya" fiúk nem is azok.Viszont tenni nem akarnak semmit.Így valóban kis nyegle nyikhajok.

2013. máj. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
rokonom 100kg, beszélni még nem hallottam, fogai nincsenek de legalább 10 srácot tudok aki "volt vele"
2013. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
egyébként csak távoli^^
2013. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
hova valósi vagy? :)
2013. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Képet!
2013. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

2. igazad van!


Többiek:

Borsodi vagyok, képet nem akarok nyilvánosan mutogatni, meg idegeneknek sem nagyon. Félek, hogy valaki felismerne, na.


Igeeen, én is ismerek még nálam is rondább lányokat, akik vagy ribik, és már legalább 10 pasival voltak, vagy kinézetük ellenére van barátjuk, akivel külső szemlélő számára dúl a szerelem.


Csak ezek a "ronda fiúk" elbizonytalanítják az embert, mert ha nem fullos a csaj, nekik már fel kell dolgozni(öcsém!!!), hogy nem jutott nekik olyan.

2013. máj. 11. 18:22
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
kövér vagy? :D
2013. máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!