Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A rocker pasik/fiúk általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rocker pasik/fiúk általában rocker csajokra buknak? Ez igaz?

Figyelt kérdés
Rocker fiúk, esetleg ti hogy álltok ezzel?

2013. máj. 10. 08:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sok rocker fiú láttam már cicababákkal, így szerintem nem feltétlenül.
2013. máj. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem jönnék össze, egy plázapi.csával... Ez tény. De ettől függetlenül nem érdekel, hogy egy nő rocker-e vagy sem. Ha normális /számomra/ és tetszik is, akkor nincs akadálya a kapcsolatnak.

A rockerek többsége meg már eleve nem tudja, mit jelent igazán rockernek lenni. Mert nem a fekete cuccok, meg a pia tesz valakit rockerré... De ebbe inkább ne menjünk bele.

2013. máj. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ivilicious ***** válasza:
nem igaz
2013. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
Baromság! Inkább a ribancokra buknak.
2013. máj. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan értelmezed a rockert.:) Manapság már egyre kevésbé jellemző a fekete pólós, hosszú hajú, szegecses karkötős rockerlét. Én például halálosan szerelmes vagyok a metálba, de átlagosan öltözködöm, mert egész egyszerűen úgy érzem jól magam. A kocsma, ahová rendszeresen betérünk barátaimmal, is tele van átlagosan kinéző emberekkel, nagyon kevés már a true rocker arc...


Úgyhogy szerintem ne izgulj, a rocker srácok nem öltözködés alapján választanak. Bár, az azért nem árt, ha szereted a rock zenét...:)

2013. máj. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
Én nem jönnék össze rocker lánnyal. Nem is néznek ki jól, átlagban. Meg amúgy se, nem is akarom megosztani senkivel a zenei stílusomat. A cicababákat nem is érdekli és ez így van jól.
2013. máj. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Előny, ha Rocker a csaj :)

Megaztán a csaj aki nembírja a Rockot, az nemigazán fogja díjazni a Rocker pasit, szal így inkább maradok a Rocker csajoknál, ők esélyesebbek, nem mellesleg normálisabbak is :)

2013. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
inkább az a lényeg, hogy normális legyen a lány. szerintem nem bírnék elviselni 1 lány aki úgy tolná a metál életmódot mint én :D
2013. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem sok metálos/rocker ismerősöm van,mivel én is zenész vagyok.az Insane-s srácoknak például általában kifejezetten szép barátnőjük szokott lenni,főleg szőke,babásabb vagy cicásabb típusok,de nem az üresfejű fajta.de ez elég személyfüggő,kinek,mi. a szép pofi mindenképpen előny,de nagyon sok gyönyörű metálos lányt ismerek,akik mondjuk simán elmennek tombolni egy Blind Myself-re,a hétköznapokban meg tűsarkon tipegő cicababák :)
2013. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, mert közöttük is sok buta van sajnos.
2013. máj. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!