Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak azért érdekel, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért érdekel, mert elérhetetlen?

Figyelt kérdés

Régebben ezzel a fiúval pár hónapos ismeretség után nagyon jó barátságban lettünk, ő szerelmes lett belém, szájrapusziig jutottunk, de utána megszakadt a kapcsolat, mert kibékültem a pasimmal.

A párkapcsolatom nem a legharmonikusabb, és most az utóbbi időben hirtelen az lett, de hiányérzetem támadt és eszembe jutott ez a fiú, csomószor gondoltam rá. Kiderült, hogy van barátnője, és rosszul esett. Aztán össze is futottunk hétvégén véletlenül és egyértelműen vonzalmat éreztem iránta, annyira felvillanyozott, hogy egyszerűen nem értem magam.


Amikor lehetett volna, nem kellett.

Mikor rossz volt a kapcsolatom nem gondoltam rá, mikor a legjobb volt, akkor rengetegszer.


Lehet, hogy csak azért érzem a vonzalmat(a szimpátia mellett), mert most elérhetetlen helyzetben van? Teljesen összezavarodtam.



2013. máj. 8. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem, csak azért érdekel, mert elérhetetlen. Amikor ott volt akkor nem kellet. Ne tedd tönkre a boldogságát.

Amúgy ez normális, sok ember érzi ezt amikor valakit biztosnek hitt és utána már szinte elérhetetlen. Ez új fénybe helyezte az egészet. De ez ugyanaz a fiú. Gondolj abba bele, ha nem szakítana a barátnőjével, mit éreznél. Lankadna az érdeklődésed, hidd el.

2013. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem akartam belepiszkálni a kapcsolatába és nem is fogok. Csak próbálom megfejteni magamat, hogy mit miért érzek.
2013. máj. 8. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!