Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az oka, ha egy férfi olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, ha egy férfi olyan nőkkel próbál kapcsolatot kialakítani, akinek már van gyereke?

Figyelt kérdés
A nő már egyedül neveli a gyereket, férfi nincs az életében.
2013. máj. 4. 15:12
 1/10 A kérdező kommentje:
A férfi nem nőcsábász, amolyan félénk típus.
2013. máj. 4. 15:14
 2/10 anonim ***** válasza:
örülj neki, mert kevés az ilyen férfi N
2013. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem én vagyok az érintett nő :D
2013. máj. 4. 15:20
 4/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen nő valószínűleg már elég tapasztalt, sok újat tud mutatni az ágyban. Ez az egész érthető hisz sokan nőt akarnak, nem pedig csajt. Ki tudja, lehet, hogy szereti a gyerekeket is és meg szeretne megállapodni. A nő adhat neki egy kis kezdőlöketet, utána pedig ő is beszáll a háztartásba.

Vagy egész egyszerűen milfet akar, nem csoda, hisz egy érettebb nő sokaknak megmozgatja a nadrágtartalmát.

2013. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kimondottan olyan nőket keres, vagy nem okoz számára gondot, ha a nőnek van gyereke? Nem mindegy!

Egy bizonyos kor felett már az a szokatlan, ha nincs valakinek gyereke... tehát pl. egy harmincas-negyvenes nő esetében. Vannak férfiak, akiknél szempont, hogy ne legyen gyerek, másoknál nem az. Ennyi a titok. (Én gyerekes nőként ismerkedem, és nem okoz gondot a többségnek - korombeli férfiaknak - hogy van gyerekem.)

2013. máj. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szintén egy ilyen nő vagyok (egyedülálló anyuka), és velem is ismerkednek a férfiak, egyszerűen azért, mert ugyanúgy tetszem nekik, mint a gyerektelen nők. Amúgy meg ha a kisfiam nélkül vagyok, nincs rám írva, hogy gyerekem van. Nem vagyok érett, 25 vagyok, és nem csúnyultam meg attól, hogy van egy gyerekem, sőt a természetem is ugyanolyan maradt. Miért ekkora dolog az, ha valakinek gyereke van? Normális, intelligens férfiak szerintem igenis meg tudnak birkózni a kérdéssel.
2013. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mire kell a nő?

Szexre? Egyszerű a téma, ha a nőnek már van gyereke, akkor kevesebb szabadideje marad a pasira. Nem fogja állandóan nyaggatni, hogy minden percben együtt legyenek. Néha összejönnek, kettyintenek egyet, aztán megy haza a gyerekhez. Az ilyen nők ritkábban akaszkodnak a pasi nyakába, szerintem.

Komoly kapcsolatot?

Ha a férfi elvált, és neki is van gyereke, akkor úgy fifty-fifty. Nincs mit egymás szemére hányni. Plusz, lehet, hogy a férfi már nem akar újra gyermeket, és ha a nőnek már van gyereke, akkor ebből sem lesz konfliktus.

Ilyenkor persze az a jó, ha a gyerek minél kisebb, mert akkor még könnyebben elfogadja az új apukát. Vagy épp ellenkezőleg, már nagy, és nem is lakik otthon.

A szüleim elváltak, apu kifejezetten olyan nőt akart, akinek már van gyereke, mert mondta, hogy ő biztos, hogy nem akar már még egyszer kisbabát.

2013. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy van külön oka. Egyszerűen csak tetszik neki a nő. Nem hiszem, hogy az normálisabb lenne, ha vkinél a gyerek alapvetően akadály. Nem azt mondom, hogy az nem normális, megértem azokat a férfiakat is... csak fura, hogy azokat a férfiakat már csodabogárként kezelik, akik ismerkednek gyerekes nőkkel.
2013. máj. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ismered az Egy fiúról című filmet?

Ha nem ajánlom figyelmedbe, szerintem nagyon jó film.

És ott elég jól megindokolják, hogy miért.

Persze az is igaz, hogyha egy férfinek tetszik a nő, lehet, hogy nem fogja érdekelni, hogy már van egy gyermeke.

Bár, ha neki nincs, elképzelhető, hogy kizáró ok, szerintem az ismerekedési helyzettől függ.

Én nő létemre úgy voltam, hogy nem szívesen állok össze olyannal, akinek már van gyermeke. Nem mintha nem szeretném a gyermekeket, hanem azzal sok egyéb konfliktus is együtt jár. Pl, egy állandó kapocs az exszel, aki úgyis ellened neveli a gyereket.

2013. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Pl, egy állandó kapocs az exszel, aki úgyis ellened neveli a gyereket."

Ezért ez nem törvényszerű! Vannak intelligens, normális emberek, akik tudnak szépen elválni. A környezetemben is van ilyen család, kimondottan jó a kapcsolat a régi és az új feleség között. Volt, hogy az ex vigyázott a férj 2. házasságából született gyerekre, a saját gyereke féltestvérére.


Én is válófélben vagyok, és nincs egymásra mutogatás. Hibáztunk mindketten, beláttuk, igyekszünk szépen elválni. Én kimondottan örülnék, ha az exemnek lenne egy normális kapcsolata, és eszembe nem jutna az új nő ellen hangolni a gyerekünket, sőt, valószínűleg én támogatnám, hogy fogadja el!

2013. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!