Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet barátnőm, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátnőm, ha nem vok arcra a legszebb (szerintem), de mások szerint kedves, humoros, megértő?!

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:

hát pontosan így lehet bnőd hogy vannak értékeid..legyen az belső vagy külső...

add önmagad és legyen önbizalmad!!! a lényeg ennyi! én személyszerint a határozott pasikat szeretem és ahhoz nem kell hogy mesebeli herceg kinézeted legyen!!!

szóval önbizalom és add önmagad és tarolni fogsz!!!sok sikert!

2009. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ugyanúgy lehet barátnőd ahogy bárki másnak.
2009. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja a jogod megvan hozzá! ;)
2009. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszike a bíztatásokat, önbizalmam az van. De ezek a mai cicababák...
2009. szept. 28. 15:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát a barátnőd arcra lehet, hogy nem lesz a legszebb, de mások szerint még lehet kedves, humoros és megértő.
2009. okt. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Keresel egy uganyolyan rondát és együtt röhöghettek magatokon ;-D.
2009. okt. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a fiúknál nem gáz, ha valaki csúnya. van aki a csúnya fiúkat szereti :) de komolyan,nem viccből mondom.
2009. okt. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
há az én barátomnak sem a legszebb arcra...de annyira jó a kisugárzása h minden csaj oda van érte(az én örömömre -.-xD)...szóval ne félj neked is jut csaj még bőven, csak legyen önbizalmad,és úgy nagyon tuti leszel :P...amúgy meg ne a kis cicababákból válogass sztem..mert tod azok kívül szőkék belül sötétek ;)
2009. okt. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még nem hallottam hogy valakinek olyan a feje mint egy vok!

Palacsintasütő az igen olyant már hallottam.....DD

2009. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!