Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál olyannal, aki garázsban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyannal, aki garázsban lakik? (bérel egyet)

Figyelt kérdés
NEm a szülei garázsában,hanem x városban,hogy olcsóbb legyen az élet.
2013. ápr. 30. 14:38
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Pénzügyileg hatalmas a különbség.

Pl:maga a bérlés 20-25 ezer + közös költség+víz+gáz+villany.

egy ilyenben meg: 10 ezer a bérlés+villany.

A víz,hát azt lehet venni máshonnan is,amikor nem volt sehol bent a víz,akkor is meg oldották valahogy.

2013. ápr. 30. 14:51
 12/21 anonim ***** válasza:
Volt már hajléktalan barátom is, szóval nem ez számít. De egy garázsban hogyan tisztálkodik, meg egyebek?
2013. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Hát egy M6os BMW-vel simán járnék.
2013. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Hát,én arra gondoltam,vennék egy 50 literes műanyag kis hordót,egy csappal az alján.Aztán abba tennék vizet.Vannak ilyen ingyenes kutak szinte mindenhol.De szerintem venni se lehet egy nagy összeg.Ha jól tudom egy köbméter 500 forint...

Főzni...azt egyébként se,már rég csak hideg kajákon vagyok el,1-2 dolog van,amit meg tudok csinálni.

A fürdés az a hagyoményos módon,ahogy régen-egy kád kb 1500,bele valamennyi víz,árammal lehet melegíteni.

2013. ápr. 30. 14:55
 15/21 anonim ***** válasza:
12-es mondod volt egy hajléktalan barátod, de azon vered fel magad hogyan tud tisztálkodni a garázsban? Te nem avgy komplettXD Egy hajléktalan, hogy tud te sügér!! Ja neked az a hajléktalan, hogy az anyja tartja el a lakásában? Hát neked aztán van eszed kiscsaj-.-"
2013. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha csak ideiglenesen bérel ilyen garázst, amíg kicsit összeszedi magát, akkor igen. Ha évekig ez az életcélja, akkor nem.
2013. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
wc re hova jársz?
2013. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
17,hát,van a munkahely...meg vannak nyilvános wc-k is.
2013. ápr. 30. 15:08
 19/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bunkó vagyok, de nem. Nincs wc-d, fürdőd, konyhád vagy csak csapvized. Valószínűleg akkor a legolcsóbb programra vagy 2 havonta egy fagyira se telne. Ha választani kell barátnő és kis lakás között, akkor az utóbbit válaszd, mert még mindig olcsóbban fogsz kijönni.
2013. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nem,annyira azért nem.De ugye az a kb 20asma,i így megspórolódik,az másra kerülhet.

a msik lehetőség az egy szoba egy konyha,egy fürdős ,minden kicsiben megoldás.De abból nehéz találni...

2013. ápr. 30. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!