Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleestem egy másik srácba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem egy másik srácba úgy, hogy van barátom?

Figyelt kérdés
2 éve van barátom. nagyon szeretjük egymást. sok veszekedés van, de nagy a szerelem. viszont van egy osztálytársam, akivel pár hónapja haverkodtam össze. párszor álmodtam a fiúval, csókról meg ölelésekről. imádom a barátomat, viszont szoktam gondolni a másik fiúra is, néha még akkor is, amikor a barátomnál alszom, elalvás előtt. amikor az osztálytársam mellett ülök, mindig hozzáérek "véletlenül", hülyeségből megcsikizem, ő is engem, valamelyik nap a vállamra hajtotta a fejét és szó szerint remegett a lábam... beleestem? pedig nem is jön be, mint pasi, ráadásul boldog vagyok a barátommal. mit tegyek, hogy elfelejtsem?
2013. ápr. 29. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha két fiúba vagy szerelmes, akkor válaszd a másodikat, mert ha eléggé szeretnéd az elsőt, nem szeretsz bele a másodikba.:)
2013. ápr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rs. ***** válasza:
Hát próbálj meg nem rá figyelni, mármint az osztálytársadra, inkább mással beszélgess, vagy nézz át valami tantárgyat szünetben, próbáld kerülni ? És legyél többet a barátoddal
2013. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez nem választásra megy. a másik fiú nem akar velem összejönni. ráadásul nem is szerettem belé, max "beleestem", azaz rajongok érte, még nem is ismerem igazán. ha nem álmodok róla, nem jut eszembe ábrándozni róla, tehát a pasimat szeretem. csak el kéne felejtenem a másikat, mielőtt belészeretek...
2013. ápr. 29. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen érintkezést eleve kerülnöd kellene. Soha nem hagynám hogy így viselkedjen velem egy srác ha egyszer van barátom. Tisztázni kéne hogy milyen viszony lehet köztetek és megszabni a határokat.
2013. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kissé kellemetlen szitu...biztonságra vágysz nem mersz egyedul lenni,en nem tennék semmit a helyedben,hagynam, hog legyen ami alakul,de mint emlitettem,te nem mered ezt bevállalni,szal határolodj el a masik sractol.
2013. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!