Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi fér még bele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi fér még bele?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, a barátnőm pár héten belül tölti be a 14-et kb. 2 hónapja vagyunk együtt. Ami a "testi" részt illeti a max. eddig a smárolás volt. Szerintetek nem gond ugye, hogy csók közben megfogtam a fenekét, (nem belemarkoltam! :D) Megvitattuk később, hogy lecsúszott a kezem stb. mikor megkérdeztem, h nem volt-e baj meg ilyenek azt mondta nem bánta. Szerintetek sem gáz v. ilyesmi ugye?

2013. ápr. 28. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, sőt :)
2013. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nah akkor jó :), sőt?
2013. ápr. 28. 20:22
 3/8 A kérdező kommentje:
am meddig mehetünk el?
2013. ápr. 28. 20:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Csok,osszebujas,kezfogas,puszi,oleles,fenek tapi (ha szeretne). Mi (ha egyutt vagyunk kettesben) raszoktunk fekudni egymasra ,benyul a polom ala stb.. De csak ha nalunk v. nalunk vagyunk.

15 /l

2013. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Addig mentek el ameddig Ti akartok. De csak akkor, ha mind ketten fel vagytok rá készülve és nem csak testileg. De szerintem a kommunikáció nagyon fontos egy kapcsolatban.
2013. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne mástól várjátok az útmutatást,könyörgöm gondolkozzatok és

beszélgessetek.

2013. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hmm köszönöm a válaszokat. #4-es ti már azért eléggé elől vagytok :D am meg az még elmegy, ha mittomén ülünk egy padon és csók közben mondjuk megfogom a combját vagy értitek...mi jön be ilyen téren egy lánynak?
2013. ápr. 28. 20:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Akarmi.... 13 eves vagyok, de nem ribanc egyaltalan, a pasim is 13 es levetkoztetni egymast fehernemuig (ilyen meg nemvolt) barmi belefer... Igaz már tobb mint egy eve jarunk
2013. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!