Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ciki ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha a barátnőm ribancosan öltözködik?

Figyelt kérdés

A viselkedése egyáltalán nem az, hűséges típus, odaadó, nem kefél mindenkivel, megbízható lány viszont most hogy eljött a nyár mindenét kirakja.

Oké hogy irtó jó alakja van, de kicsit rossz érzés mikor mindenki megfordul utána.

Ma is olyan rövid szoknya volt rajta hogy kilátszott a fél popsija és a bugyija is, a felsője is elég mély bevágású volt, de volt a héten hogy miniszoknya alatt nem volt bugyi, vagy cicanaciban tevepatája volt.

Szerintetek miért ilyen a stílusa? Örül neki hogy ennyi férfi megnézi?


2013. ápr. 26. 00:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ha ribancosan öltözik, akkor nagyon is érdekel minket!!
2013. ápr. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
4%

Pedig ez tök jó,ha jó csaj és csinos akkor igenis mutassa csak pukkadjon meg mindenki.

Nem,hogy örülnél neki,hogy így add magára,és szép,becsüld meg,ritka az ilyen.

Gondolj bele,jobb lenne,ha farmer-pólóban lenne meg susogós nadrágban??

Erre gondolj,én imádnám ha ilyen nőm lenne.

Kevés ilyen mai csaj van mind rövid haj,farmer-póló,nőiességnek a nyoma sincsen.

Örülj neki,hogy ilyen,én cserélnék veled kajakra.

Sokszor én mondtam,az exemnek,hogy csak miniben és csöcsös felsőben jöhet velem bárhova.

Becsüld meg vagy add át nekem :-)

25Ffi

2013. ápr. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Johnny B. Goode ***** válasza:
60%

Hát, ha nem viszi (vinné) túlzásba, akkor nincs baj, de ha elszalad vele a csikó, akkor hamar a híradóban láthatod viszont, mostanában egyre több a perverz erőszaktevő...

(ezzel nyithatod akár a majdani mondandódat is) ;)

2013. ápr. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neki nem ciki, nekem az lenne. Biztos örül neki hogy sokan megnézik, lehet sokáig nem volt olyan alkat és most ezért élvezi. Én nem tudnék ilyen csaj mellett lenni.
2013. ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

12

Azért lehet ezt ennél sokkal kulturáltabban is. Nem kell ahhoz kilegyen a segge meg az összes melle. Egy sima sort v rövid szoknya ami azért a seggét takarja meg egy szépen dekoltált felső is tudja mutatni az alakját. Én is mikor lefogytam elkezdtem csinosabban öltözni, de ez nem zavarta a párom mert nem raktam azért teljesen ki mindenem. Van különbség a r.ibancos és a szexi között

2013. ápr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

12!

Az nem nőies öltözködés, hogy valaki kirakja a fenekét, alsóneműjét.

Tény, hogy egyre lazábban öltöznek a csajok/nők és ritkán látni olyan igazi, vérbeli nőt. De ha jobban megnézed, semmi olyat nem láthatsz belőle, ami már ízléstelen. (és ne is haragudj, de pl. a tevepata határozottan az)

Úgy kell nőiesnek lenni, hogy nem pakolsz ki mindent a kirakatba, mert ezzel csak a közönségesig jutsz el. Abból meg bőven elég van.

2013. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szeretek CSINOSAN (nem kur.vàsan) öltözködni, cici mutat, de ez nekem sok. Szeretem ha a férjem végignéz rajtam és làtom hogy megkívàn:)
2013. ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Egy igazi nő nem feltünősködik. Megnézzük az árút ha már kint van a pulton de egy rongy kinek meg mire kell? A jobbak már rá sem néznek az ilyenekre. Pont a minap mesélte egy haverom akit mindenki nagyra becsül hogy látott egy lányt és jó rendesen megnézte mert nagyon tetszett neki. Mi kérdezősködtünk és ő leirta a lányt aki szolidan volt öltözve, farmerban és mindent elfedő topban. Az önbecsülés nélküli feltűnésmániásokra csak a zsebhokisok és a ragadozók figyelnek fel.
2013. jún. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon ciki. Az egy dolog hogy azt akarja hogy megkívánd és otthon felvesz pár szexi szerkót amiben kilátszik valami, de most akkor a te nőd vagy mindenkié? Mert az utóbbira van pár jelző ami nem éppen tetszene neki sem meg neked sem. A fehérnemű is elég intím dolog ahoz hogy nem tartozik mindenkire. A tamponjait meg a betétjeit is így mutogatná?

Érjék már be a nők a pasijukkal! A többi meg akkor is megnézi őket ha nem úgy öltöznek mintha más lenne a hivatásuk.

Szerintem az a baja egy pár mai lánynak hogy senki sem dobja ki őket az öltözködésük miatt. Mert még ők vannak felháborodva hogy mit gondol róluk a párjuk. De ne féljenek, mert a többi is azt gondolja. Csak azok örülnek hogy nekik is jut valami. Lásd néhány hozzaszólás.

2013. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!