Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom külföldre megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom külföldre megy dolgozni és nem akarja, hogy vele menjek. Mit csináljak, hogy meggondolja magát?

Figyelt kérdés

Néhány évre külföldre megy dolgozni, de igazából nagyon bizonytalan, hogy hova küldik ki, megváltoztatják-e a helyét. Azt mondta, hogy nem akar kitenni a bizonytalanságnak, nem tud magával vinni, s így inkább ne folytassuk a kapcsolatot. (Másfél éve vagyunk együtt.) Még a levelezős megoldás sem megoldás, mert nem tudni, hogy lesz-e internete egyáltalán. (Marad a papír alapú? :))

Részben meg is értem a döntést. De nincs valami mód arra, hogy ez megváltozzon? Nem bánom, még ha éveket is kell várni! Csak félek, hogy a távolság tönkretesz mindent. :(

Nincs valami ötletetek arra, hogy változhatna meg a véleménye? Vagy hagyjam az egészet, aki el akar menni, az úgyis elmegy...?


2008. jún. 15. 01:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Miről akarod, hogy megváltozzon a véleménye: arról, hogy elmenjen e( ha munka része, akkor valszinűleg menni fog), arről, hogy magával vigyen-e ( hány éves vagy, nem hagyhatod ot a sulit, meg lehet, hogy nem tudja, hol fog lakni, nem rud majd majd téged is eltartani) vagy arről, hogy ne szakitsatok ( több év, no internet?? , kétséges) nem tudom, milyen más opcio van még. Én 7 hónapot voltam távkapcsban, egyszer találkoztunk, minden nap skype, de pokol volt, nem ajánlom senkinek, még az óriási szerelem mellett is rossz. Magadad kiméled meg a szenvedéstől ha elengeded( ha mennie kell) hagyd rá a döntést, mi neki a fontosabb. Ha ugy dönt megy, engedd el.
2008. jún. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én azt mondom, nő vagy! És a nőnek mindig át kell venni az irányítást :-) sajnos, mert ezek a férfiak, gyorsan feladnak mindent. Én is voltam távkapcsolatban, de kibírtunk 2 évet. Szerintem, ha te önálló nő vagy már, akkor nézz utána magad az ott levő álláslehetőségekről és neked is egy kaland lesz meglátod. Én is a barátom miatt mentem Németországba, de még nem tudom mi lesz a vége (lehet ő meg hazajön, na akkor én összeomlanék...) Szóval próbáld átgondolni, hogy nem miatta mész ki, hanem magadért , kalandért, pénzért és neki nem lesz lelkiismereti szenvedés a dolog, mert ő csak tégeg akar kímélni!

Majd írj, hogy alakult!

2008. jún. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még csak most érettségiztem, jó esetben felvesznek egyetemre, úgyhogy nem egyszerű. :(
2008. jún. 15. 17:16
 4/8 anonim válasza:
Az előző válaszoló vagyok, szerintem akkor válaszd az egyetemet!
2008. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De itt most nem az a kérdés, hogy mit válasszak, hanem az, hogy mivel lehetne segíteni azon, hogy ne hagyjon el!? Nem akarom elveszíteni...
2008. jún. 15. 21:03
 6/8 anonim válasza:
Azon Te nem tudsz segíteni, ha akar ekmegy, ha nem, nem. Azt mondom ki lehet bírni távkapcsolatot is egy darabig, de tényleg csak pár évig.
2008. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azon Te nem tudsz segíteni, ha akar elmegy, ha nem, nem. Azt mondom ki lehet bírni távkapcsolatot is egy darabig, de tényleg csak pár évig.
2008. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Szentem ki lehet birni!Az én barátom is kint dolgozik!Igaz kicsit nehéz,de igy is lehet tartani a kapcsit,meg hazza is jön!Szerintem ne probáldi vissza tartani mert aki menni akar az ugy is megy!
2008. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!