Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok! Az a gondom hogy a barátnőmmel már 11 hónapja együtt vagyok de rohadt sokszor megbántott meg szinte megfojt a féltékenységével. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

És most van egy másik lány aki nagyon bejön és én is neki de nem akarom megbánti a barátnőmet.

A másik az hogy az utolsó 1-2 már nagyon sokat változott a barátnőm és most kezd jó lenni a kapcsolat.

Amúgy már úgy érzem hogy nem vagyok szerelmes már csak szeretem és gondolom megszokás és amúgyse szeretnék elrontani egy majdnem 1 éves kapcsolatot mert ki tudja a másikkal milyen lenne...

De mégis ezen rágom már hetek óta..Ti mit tennétek?


2009. szept. 26. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha kezd jó lenni újra ,akkor biztos,hogy maradnék. A szerelem egyszer sajnos úgy is elmúlik ,de felváltja a szeretet ,ami mindennél erősebb tud lenni. Persze sokaknak hiányzik az az érzés, és nem tudják mit veszítenek.

És a másik lánnyal ki tudja milyen lenne , vagy akárki mással. Lehet,hogy soha az életben nem találnál olyat, akivel jól megvagy ennyi idő után is. A féltékenység meg szerintem nem egy rossz dolog egy bizonyos pontig, mert abból érződik,hogy szeret. Beszélgessetek és beszéljétek át a kapcsolatotokat ,és meglátod újra szerelmes lehetsz belé.

2009. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de már szinte beteges féltékeny és ez már kikészít.. fél napig baszogatott és duzzogott azért mert egy csaj kért tőlem cigit... normális?
2009. szept. 26. 12:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem biztos,hogy maradnék a régi mellett,csak azért mert már 11 hónapja együtt vagytok.Ami nem is nagy idő.De ez azt jelenti,hogy később sem szakíthatsz vele,mert akkor már 2 évesek leszek,így örökre együtt kell maradnotok.Na az alapján dönts egy kapcsolat sorsáról,hogy mióta vagytok együtt,hanem értékeld át azt,hogy milyen volt az együtt töltött idő.Mennyire szeretitek egymást,mennyire jöttök ki és mennyire illetek össze?!Ha már hetek óta azon gondolkozol,hogy véget vetsz a kapcsolatnak,annak megvan az oka.11 hónap után még nem szabadna elmúlania a nagy szerelemnek.De arra nem gondolsz,hogy lehet,hogy pont az a másik lány az igazi?Szerintem várj még pár hetet a szakítással hátha jobb lesz a kapcsolatotok és ismét fellángol benned a szerelem.
2009. szept. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem normális és nem hiszem h valaki egyéniségét meg tudod változtatni idővel sem, szóval ez csak egy átmeneti állapot. Valamiért nem tud bízni a másikban, vagy legalábbis benned, de ez így nem fog menni hosszútávon.
2009. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azért nem bízik meg állítólag mert exe többször is megcsalta.. de én sosem csináltam semmit szóval nem tudom bennem miért nem bízik. ráadásul nem sokon múlt az hogy Ő nem csalt meg engem..
2009. szept. 28. 17:23
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd ott.

Jó, lehet h gonoszul hangzik, de az írásodból nagyon az jön ki h te is ott szeretnéd már hagyni mert unod. És különben meg miért kéne h kikészülj fiatalon (igaz nem tom h hány éves vagy) de akkoris...miért készítsd ki magad, amikor van más megoldás?

Lépj ki a kapcsiból gyorsan...mert ebbe a beteges féltékenységbe bele lehet zakkanni....

2009. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát én nem is mondanék mást, csak annyit, h olvasd vissza amiket írtál "megfojt a féltékenységével", "rohadt sokszor megbántott", "kikészít"...

Szerintem ez nem szerelem. Max. a szeretet kezd egy kicsit visszatérni.

És sajnos igaz, h a féltékeny emberek SOHA nem tudnak megváltozni!!

2009. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
17 vagyok ő 16 és télleg mostmár én sem tudom mit érzek:S néha úgy érzem hogy borzasztoan szeretem néha meg kedvem sincs hozzá...
2009. szept. 28. 18:23
 9/10 anonim ***** válasza:

18:11-es vagyok.

Egy kapcsolat nem arról szól, h néha így, néha úgy...

Egy jó kapcsolat biztonságot és nyugalmat ad MINDIG!! Voltam már ilyen kapcsolatban (csak ott nem féltékenység volt, hanem időhiány) és rengeteget szenvedtem, én nem is tudtam kimondani, h vége (barátomnak kellett az egyik kiakadásom után) De jobb így. Azóta is jóbarátok vagyunk. :)Lehet, h most úgy érzed, h fáj, de sztem ez nem működne már sokáig.

2009. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg őszintén, hogy nem biztos, hogy ez a kapcsolat megér neked ennyi balhét.
2009. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!