Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Törődjek azzal a lánnyal vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törődjek azzal a lánnyal vagy ne legyek rá féltékeny? Szép csajról van szó.

Figyelt kérdés
A barátommal 1 hónapja vagyunk együtt de már most is elég lazán veszi a kapcsolatunkat. Ilyen ha együtt vagyunk oké de amúgy annyira nem érdekli. Mindig csak hétvégente tudunk találkozni. Azt mondta a tegnap nem jó neki mert dolga van, majd vasárnap találkozunk. Ma mikor felmentem facebookra, láttam hogy felrakott egy lánnyal közös képet ahogy tegnap együtt voltak. Velem nem ér rá találkozni, de azzal a csajjal igen. Ráadásul szebb lány mint én vagyok. Mindig lájkolgatják egymást, képeket raknak egymás üzenetfalára, zenéket stb. Most meg már nem tudunk találkozni ma.
2013. ápr. 21. 11:40
 1/4 A kérdező kommentje:
És az a baj hogy tényleg szép lányról van szó, és nincs neki pasija. Édes kettesben vannak tegnap egész délután, ahelyett hogy velem lenne. Ilyen szexi csajról van szó még a melle is nagyobb mint az enyém, meg csomó pasi írogat a képeihez hogy "Szexi vagy meg vadító" szóval ilyen a lány. Népszerű is, én meg nem vagyok népszerű és valami hűdeszép sem.
2013. ápr. 21. 11:43
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég szomorú eset.:/ Ha a barátod lemondja a találkát egy másik lány miatt, az nem vezet jóra...

Az én barátom inkább értem mond le mindent, hogy találkozni tudjunk és ez nagyon jó érzés.. De ezt vele beszéld meg.

2013. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én most mondanám meg, hogy akkor jó szórakozást, nem is kell velem többet találkozni :)

Mekkora bunkóság már ez? Igazi paraszt lehet a srác

2013. ápr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó ég...

Ha van egy kis önbecsülésed (na meg eszed), akkor egy percig se gondolkozol tovább ezen az ügyön. Egyértelmű lapát...

21L

2013. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!