Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal már együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már együtt vagyunk lassan 2éve, minden szép és jó, azt kivéve, hogy néha rajta vezetem le az otthoni feszkót, szerintetek, hogy tudnám kiengesztelni, vagy hogy tudnék megváltozni?! ://

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
say yess for a blowjob!
2013. ápr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen régebben , erre csak egy módszer van hogyha be látod és bocsánatot kérsz tőle, és legközelebb ha ilyen van szólsz neki h szóljon neked h megint rajta vezeted le. Illetve a feszkót mindig azon probáld le vezetni aki okozza még akkor is ha főnőköd az okozója.
2013. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy boxzsákot.
2013. ápr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
remélem otthagy
2013. ápr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kérj tőle bocsánatot, és szopjad le!
2013. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
aki nem tud normális választ adni ne is írjon vagy szopja le magát ;) aki pedig értelmes választ adott annak köszönöm szépen, egyépként már bocsánatot kértem, de mindig valamennyi ideget rajta vezetek le.. nem tudom mért :s
2013. ápr. 20. 10:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez fejben dől el!


Jól esik neked, hogy bántod őt? Akit szeret az ember, azt nem bántja! Szereted őt?? Akkor ne rajta vezesd le és kész.

Ez tudatos!

Olyankor számolj el magadban 10ig, vagy ha tudod, hogy hisztis vagy, akkor szólj neki, hogy "ne haragudj, most hisztis vagyok, inkább ne szólj hozzám egy 10 percig".Aztán ha lehiggadtál, akkor odamész hozzá és adsz neki egy puszit, és elmondod, hogy lenyugodtál.

Utána pedig kibeszélheted neki, hogy miért voltál ideges.


Ez nem egy bonyolult dolog.


Mint mondtam, fejben dől el!


Ha szereted őt, és nem esik jól neked, hogy bántod, hát akkor ne tedd!

2013. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is egy kész hisztérika volt amikor rá jöttek az 5percek és??Én csak rá néztem ahogy dühöng és ki röhögötem:D NEm hiszem h komolyan melre szivná vagy nagyon tapasztalatlan nők terén..
2013. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam régebben és azt tanácsolom, hogy sürgősen vegyél vissza, ha nem akarod elmarni magadtól. Hogy csináld? Ha rádjön a tombolás, akkor vonulj el, vagy menj el futni vagy a vasúti híd alá ordítani.
2013. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen, mostmár visszavettem magamból, legtöbbször látja ha ideges vagyok, és olyankor inkább elszívunk egy cigit együtt és megbeszéljük, szeretem nagyon egyébként, mindig feltud vidítani egyből, nem veszi fel az ilyeneket annyira amúgy, csak látom rajta, hogy azért nem a legjobb érzés neki ez, de változtatok mostmár, nem akarom elveszíteni.. :) köszönöm amúgy a válaszolóknak :)
2013. ápr. 21. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!