Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Őszintén mit gondolnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Őszintén mit gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Kedden randevúztam egy fiúval,hozzáteszem nagyon jól elvoltunk mindenről elbeszélgettünk,sok mindenben hasonlítunk. A randi után megígérte,hogy ír mikor ráér,így is volt írt tegnap előtt,hogy a haverja bulit tart és nem e mennék el?Mondom oké,úgy volt,hogy ez az egész tegnap lett volna.. Délután fél hatkor rám írt,hogy nem tudja még mi van,mi lesz mert a srácot nem éri el,majd hív ha tud valamit.Aztán le lettem rázva,hogy elmegy fürdeni azóta se kép se hang..Rá írtam a haverjára,mert tudtam ő is ott lesz,ez volt olyan 8körül volt,kérdeztem mizujs,és mondta megy a haverjának a szülinapi partijára.. Nos én nem ismerem a srácot de meghívott,de ha azt mondta volna,hogy bocsi de nem mert szűk baráti körben szeretném megünnepelni,olyanokkal akik a barátaim és ismerem őket.Nem sértődtem volna meg..De így az jött le valahogy,hogy mégis nem kívánatos személy vagyok vagy a srác akivel randiztam le akart rázni..Pedig mondtam neki ne az utolsó pillanatba hívjon..Elmentem egy ismerősömmel sétálni,jól elbeszélgettünk,erre 21:45kor hív,hogy nem e mennék be Pécsre (összevissza hebegett habogót..)( Pécs mellet lakom) Mondom bemegyek,az utolsó busszal ami 22:20kor indul de jöjjön ki elém 11re az autóbuszállmásra..És nem tudom,az uránvárosi buszok,hogy járnak mert lehet nem jön vagy nem érik el és 15-20perct kéne sétálnia/sétálniuk.. Erre,hogy áááá akkor majd legközelebb.. Nem tudtam mit gondoljak.. Kicsit rosszul esett,hogy ennyire számíthattam rá,hogy lemondtam az összes mai programom miatta és egész délután vártam csak vártam és vártam a nagy semmire... 17/L17/F
2013. ápr. 20. 00:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem volt képes kimenni eléd a buszmegbe (no meg azok az előzmények is), én a helyedben megmondanám neki, hogy neked ez így nem pálya és hagyjátok inkább egymást a fenébe. Hidd el, ebből nem sok jó sülne ki.

24L

2013. ápr. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valahogy én is ezt érzem,de enyhén részegnek tűnt de akkor is..
2013. ápr. 20. 00:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem egy egyenes ember, az ilyeneket messziről kerüld el.

Normális lánynak tűnsz, ez a fiú meg valószínűleg nem táplál irántad semmilyen nemű komolyabb érzelmet, csak biztos jó csaj vagy.

Viszont 17 évesen lehet, hogy inkább 18-19 éves fiúkkal kellene kavarnod, kicsit érettebbek, mint ő.

Már a viselkedéséből ítélve, meg nem is sokat jelentesz neki ha már tényleg 20 perc utat nehezére esik megtenni érted.

Mondd meg neki, hogy basszál magad :)

2013. ápr. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek ezek után mi lesz,de elérte,hogy beintsek neki...Nem fogok itt tipegni topogni..
2013. ápr. 20. 00:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyenre nem lehet alapozni, legalábbis ha komolyabb dolgokat szeretnél tőle. Már az elején előadja ezeket a figurákat, akkor később csak rosszabb lesz.
2013. ápr. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye paraszt. Komolytalan, megbizhatatlan, na jó 17 évesen mit is vár az ember, de te tudod h kell-e neked egy ilyen.
2013. ápr. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valóban egy éretlen felfogású gyerek még a srác. Kár, hogy az ilyen jó fej lányok mégis az ilyen srácok után loholnak. Én ezt mindennap látom. Ez sajnos így van. Valami elérhetetlenre vágytok, nem? Az kell.

Én a helyedben biztos rövidre zárnám ezt az ismerkedést, haverkodást a sráccal. Aki ilyen apróságokban nem partner, nem lehet rá számítani, arra hogyan számíthatnál komolyabb kérdéskörökben?

F25

2013. ápr. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kiderült egy dolgot félreértettem, a haverja nem vele bulizik.. Most derült ki.. De akkor is ugyanaz a véleményem..
2013. ápr. 20. 01:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a srác nem érdemel meg téged!! Lehet, hogy neked ő tetszik de vedd figyelembe azt, ahogyan viselkedett veled mert ez többször is előfordulhat.. Nehogy te érezd magad rosszul a végén és neked fájjon mert ő nem érdemli meg azt, hogy keseregj miatta.
2013. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És azt gondolnám a helyedben, hogy nem voltam elég fontos ennek a fiúnak, hogyha így viselkedett velem.

előző voltam

2013. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!