Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem, hogy ez csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy ez csak egy csapda?

Figyelt kérdés
A sulimban van egy srác aki folyton bámul,de elvileg van barátnője amiről én nem tudtam.. Ráírtam egy közös lány ismerősünkre,hogy honnan ismeri? Megkérdezte,hogy bejön? Mondom igen de az érdekelne,miért néz mindig.. Erre rám írt a csaja,hogy ne legyeskedjek a pasija körül meg hasonlók.. Eltelt két nap,rám írt a srác nővére akit ismerek a volt barátomon keresztül,hogy én vagyok az a lány akit folyton néz az öccse? Mondom igen. Megkérdeztem miért érdekli ez? Az volt a válasza,hogy az öccsének az exe mondta... Meg,hogy tetszik a srác,nyugodtan megmondhatom.. Érdekes de a csajnak az van kitéve,hogy egyedülálló,a srácnál meg kivan téve,hogy kapcsolatba meg a közös képük.. A nővére meg az öccsének az állítólagos exével nagyon jó barátnők.. Nem szeretném kifaggatni.. De fura ez az egész nekem.. Ti mit gondoltok erről?
2013. ápr. 19. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Columbot...
2013. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem lenne egyszerűbb,ha egyből a sráccal beszélnél?

Ő tudna válaszolni,hogy tényleg a barátnője-e.

2013. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért mert nincs kitéve, hogy kapcsolatban van, attól még lehet pasija és van is.. Nem mindenki a fészbúkon éli az életet. Te meg hagyjad az egészet mert a végén még te leszel a ribi, aki szétcseszte a kapcsolatukat.
2013. ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én már rég nem foglalkozok a sráccal,csak most ezen kattogok,hogy miért írt rám a nővére..
2013. ápr. 19. 18:15
 5/10 A kérdező kommentje:
A sráccal meg inkább nem akarok beszélni..
2013. ápr. 19. 18:16
 6/10 anonim ***** válasza:
A nővérének mond meg, hogy nem tetszik a csávó, aztán kérdezd meg tőle, hogy miért beszél veled.
2013. ápr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem is akarok a csávótól már semmit akárhogy szépít rajta bármelyik is... Nekem ennyi elég volt ebből..
2013. ápr. 19. 18:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg bármelyiküknek, ha legközelebb rád írnak, hogy nem tudtad, hogy barátnője van és hogy már nem érdekel.
2013. ápr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kicsit túl sok szereplős ez a történet...
2013. ápr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ivilicious ***** válasza:

az élet nagy problémái..és ha néz akkor mi van??????????? van nője, ne foglalkozz vele.

hiányzik,h egy hülye pcsa rád szálljon??? mert nagyon olyan szagú a csaj,mint egy őrült

2013. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!