Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm szakít velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm szakít velem akkor egy idő után gyűlölet is kialakulhat bennem iránta?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátnőm, az első 2 hétben megpróbáltam visszakönyörögni magam, de nem lett semmi se belőle, ráadásul olyan aljas módon szakított velem, hogy egy hónap után én szedtem ki belőle szinte fogóval telefonon, hogy igazából már nem is akar tőlem semmit se. ez felidegesített, de még reménykedtem vagy 2 hétig. De azután meg mintha utálnám, gyűlölném amiért ilyet tudott tenni velem :(, mással is megeshet az ilyen ? Ez normális ?
2009. szept. 24. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Aha, és örülj neki hogy utálod.
2009. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
naná. Az első fiúmmal a mai napig nem is szólunk egymáshoz. Megbántott, és én is őt...és ezzel annyiban is maradt. Pláne h velem is csúnyán bánt el.
2009. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Már eléggé utálom az exem :(
2009. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Természetes, hogy így érzel, hiszen nagyon megbántottak. Ilyenkor a gyűlölet érzése lehet védekezés is a részedről. Idővel elmúlik majd ez az érzés, szerintem.
2009. szept. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
még szép. én is utálom azokat akik elhagytak, nincs ebben semmi gáz.
2009. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem is nagyon csúnyán elbánt az első "legnagyobb" szerelmem. De hálás vagyok neki, visszagondolva rájöttem, hogy olyanokat tettem, ami nem volt férfias, emiatt nem vonzódott többé hozzám.


Nem szabad állandóan a csaj nyakán lógni, nem szabad problémázni azon, hogy mit gondol, nem kell reagálni ha éppen bunkózik, csak röhögni, jól érezni magad és akkor nem múlik el a vonzalom.


A nőnek nem az a fajta férfi kell, akit kirúgnak és könyörög. Mit fog az gondolni? Hogy ez a férfi nélkülem nem állná meg a helyét a világban, hogyan fog engem megvédeni? Inkább keresek másikat...


A férfiakat szeretik a nők, a kisfiúkat nem. Nem jogos a gyűlölet. Ha már nem vonzódott hozzád, nem várhatod el, hogy ottmaradjon veled.


A nők szeretnek "megküzdeni" egy férfiért, ha mindenedet odaadod, mint régebb a trubadúrok, ahol az volt az alapgondolat, hogy meg kell küzdeni a hölgy kegyeiért, bármi áron. Akkor rövid időn belül csak a kesergés, a sírás és a gyűlölet marad. :)


Ne függjetek a nőktől, csak szeressétek őket.


18/F

2009. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazi szerelem volt, akkor nem utálhatod. Ha utálod, nem volt igazi szerelem. Ha nem volt igazi szerelem, akkor normális.
2009. szept. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális és majd idővel tényleg elmúlik ez az érzés.
2009. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az a fiú aki azt írta, hogy mi férfias, és mi nem, annak csak gratulálni tudok:) Az én párom 38 volt, de még az agyának a leghátsó szegmensében sem fogalmazódtak meg ilyen, vagy hasonló gondolatok. Egyébként abban javítanék, hogy szeritnem meg pont a férfinak kell megdolgoznia a nőért, viszont ehhez kell egy inteligens nő, aki nem játsza, hanem valóban megéli, hogy milyen ostromolt várnak és legyőzöttnek lenni. Ez lehet hülyén hangzik, de a lényeg, hogy a nyafka pasikra nem tudunk felnézni. Ez van. A férfi férfi, a nő meg nő.

Egyébként a gyűlölet szerintme jogos. Vagy legalábbis harag. Nem lehet valami felnőtt nő, ha nem tudja elmondani, hogy mi volt a baja. Ha valami nem tetszik tessék szólni. Viszont nem lehet hogy nem vettél észre valamit? Mert nagyon finoman kezdünk jelezni, hogy ha valami nem stimmel, Ti viszont nem értitek, mi nem akarunk megbántani. Aztán egyre durvábban üzenünk, és ha nem lesz eredménye, akkor jönnek a komoly döntések.

Ha érdekel, mit rontottál el, akkor kérdezd meg!! Két értelmes ember meg tudja beszélni. Kérdezd meg, és ne azért hogy visszafogadjon, hanem azért hogy tanulj az egész esetből.

Egyébként meg csak akkor nincs gyűlölet, ha nem szeretted igazán. A szerelem és a gyűlölet sajnos ilyen sorrendben jön, aztán rajtad áll, hogy mit kezdesz ezzel az érzéssel.

2009. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ki dolgozzon meg kiért? Annyi biztos, hogy aki jobban reagál a másikra, az kiszolgáltatottabb helyzetben lesz.


Ha arra gondoltál, amikor azt mondtad, hogy a férfi kell megdolgozzon a nőért, hogy neki kell leszólítania, megtenni az első lépéseket, akkor egyetértek.


De amikor valaki más személyiséget vesz fel, hogy megfeleljen a másiknak az rossz.



Az az alapgondolat, hogy egy nőért meg kell dolgozni, úgy kell viselkedni, ahogy neki tetszik, hogy felszedhesd. Ezzel szemben ha valaki ezt megfordítja a nő máris másként tekint rá.


,, Most mi van? Miért nem teper ez a pasi is úgy mint a többi? Nem vagyok neki elég jó? Mostmár azért is megszerzem...'


Én tényleg úgy tekintek erre az egész dologra, hogy ott egy nő. Jól néz ki, odamegyek és lehetőséget adok neki, hogy bebizonyítsa mást is tud-e a szépségén kívül, amiért érdemes vele lenni.


Persze megbecsülöm és tisztelem azt a nőt akivel együtt vagyok. Ez nem is kérdés.


Az a véleményem, hogy fektesse bele ő a több energiát és akkor könnyebb dolgom van. Később, ha idősebb leszek valószínűleg kiegyenlítődik ez a dolog. Mert egy életen át gondolom csak úgy működik harmonikusan egy kapcsolat.


De 18 évesen nem a feleségemet akarom megtalálni, hanem élvezni az életet. :)

2009. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!