Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozzunk attól még, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzunk attól még, h kicsit beteg vok?

Figyelt kérdés

Szóval nem láttam már két hete a barátomat.És majd most szombaton fogunk találkozni, és nekem már tulajdonképpen nincsen semmi bajom, csak még egy hétig fertőző vok, de csak csók útján.Szóval az egyszerű beszélgetéstől nem lesz beteg!De mennyire szar már, h két hét után meg se csókolhatom, és még a hangom is ilyen tök furi, mert be vannak dagadva a nyirok mirigyeim!:S

Szóval mi pótolhatja/válthatja fel erre a napra a csókot, és szerintetek jó ötlet találkozni v inkább várjak még egy hetet?Mondjuk azt nehéz kibírni, de még rosszabb az is, h ott van tőled egy fél méterre, és semmi!:(


17/L


2009. szept. 24. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogd meg a kezét,öleld meg.Mást nem tudsz csinálni.
2009. szept. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ne csókolózzatok, mert ha a barátod is elkapja, akor meg ő lesz beteg, és azért kell várni még kb 1 hetet!XD

Am. szerintem ouszilgassátok egymást.

2009. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
-o+p
2009. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem attól még találkozz vele, még ha nem is csókolhatod meg, az is jobb mint a semmi:)

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok:D Beteg vagyok, és nem akarok találkozni a barátommal, mert félek, hogy megfertőzöm, és utána meg amiatt nem tudunk találkozni:S De azt mondja, őt nem érdekli, még a bacijaimat is szereti:D. Így holnap találkozom vele, de kijelentettem, hogy csókról szó sem lehet, amibe szintén nem volt hajlandó beleegyezni, és nem tudom, hogy fogom leszerelni:)

Viszont ha találkoztok, nagyon oda kell figyelnetek, nem tudom, hogy fogjátok kibírni. És hát két hét sok idő... De azért sok sikert:)

17/L

2009. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi smároltunk, amikr ő beteg volt, elkaptam:D (2hete) már nincs semmi bajom, de még köhögök reggel.:\ ha bevállalja.. én /mi nembírtukki:D:D
2009. szept. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mononukleózis? azt ne add át neki. ne csókold meg. sztem kilehet bírni, hogy csak megöleled, fogjátok egymás kezét, stb. ne akarj neki rosszat, ne add át neki ezt.
2009. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!