Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitcsináljak ha már szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcsináljak ha már szeretnék vele együtt lenni, de ha odakerül a sor mindig visszariadok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátom és az agyamban úgy gondolom h én télleg nagyon szeretném meg kivánom is de amikor már ott vagyunk kb h gatya le akkor stoppot intek.Tudom h nem kéne,meg nem kéne ilyen drasztikusan felfognom,de én még nem voltam senkivel.és emiatt eléggé önbizalom hiányos vagyok ezen a téren.hogy tudnék "kikapcsolni"?
2008. jún. 13. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy kis pezsgőzés előtte segíhet.
2008. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam ezzel, pedig tudtam, h a párom szeret és én is őt..de nem ment! Szakítottunk (nem e miatt,de ez is közre játszott)! És a szakítás után (sokkkal )jöttem rá, h mekkora hülye vagyok.. és aztán csak lefeküdtünk! Ne légy ilyen hülye mint én!

A szex, a szeretkezés.. egy másik lépcsőfok a kapcsolatban és megéri föllépni arra a lépcsőre! Én későn gondolkodtam, te ne hagyd ki, mert ha szeretitek egymást, akk az annyira csodálatos tud lenni!

Előtte egy kis pezsgő télleg segíthet..jah és nem készülj rá.. engedd a pettinget.. aztán engedj lassacskán egyre többet!

(Egyébként hány éves vagy?)

2008. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) 19 vagyok..hát nem siettem el a dolgot tudom ..és amugy nem vagyok ien szégyenlös csak az ágyban:S
2008. jún. 13. 23:08
 4/8 anonim ***** válasza:

(a második válaszoló vagyok)

20évesen veszítettem el..

2008. jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ezt nagyon jo volt most hallani:)

csak mert nem rég járok ide és az átlag már 16-17 évesen elveszítette.Persze abszolut nem itélem el.

2008. jún. 13. 23:31
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

az atlag 13-14 evesen :P

Ne felj nem maradtal le semmirol...amugy en is igy vagyok (18.) viszont a pettinggel mar nincs bajom...a baratom nagyon rendes volt...sosem eroltetett semmit, ha latta rajtam g feszult vagyok, mindig azt mondta "nyugi van"...nem kell eroltetni semmit, ha szeret a srac ezen nem megy tonkre a kapcsolat:)UDV

2008. jún. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy segítettem! Írj még, ha kérdésed, aggodalmad van.. Nekem is sokat segített volna akkoriban egy jó tanács!

(a második válaszoló)

2008. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)segítettetek:)
2008. jún. 14. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!