Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha szexmániások vagyunk?

Figyelt kérdés
A párommal több mint egy éve vagyunk együtt. Aki közben a vőlegényem is lett! Az életem szerelme! :) Azt hittem az első pár hónapban, hogy majd csökkeni fog ez a nagy étvágy, ( na nem mintha bánnám, hogy van :D ) de nem! Minden percben kívánom! Elég ha rá gondolok munka közben, s beindulok! Ezzel ő is így van! Szerencsére olyan munkahelye van, hogy ha bent vagyok nála tudunk szexelni! Mikor együtt vagyunk szabadnaposak minimum napi 10 -szer vagyunk együtt! De jó ideje már nem számolgatjuk! Mikor összejöttünk, napi 15 is volt! amin meglepődtem, hogy a 15 . után ha csak forrón megcsókolt még mindig felállt a pénisze! :)) Ez beteges szerintetek? Ha vezet és a kezét nézem, olyan szinten beindulok, hogy az autóban sem bírok magammal! Egyik nap azzal viccelődtünk, hogy a szerelmünk még a fogamzásgátlón is áthat! Mert tabi mellett már 1 napja késik... nem mintha baj lenne, de még vártunk volna vele! Jó lenne olvasni értelmes válaszokat, hogy más is van-e így a szerelmével??? :)

2013. ápr. 17. 17:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem 1 napja , hanem 10 napja ! :)
2013. ápr. 17. 17:09
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Mi is így vagyunk:)
2013. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Azért a napi 10-15 nem egészséges. Könnyen az egészségetekre mehet. Az meg, hogy a munkahelyén csináljátok... A munkahely nem azért van, hogy az ember ott élje ki magát, holott mellette otthon is ugyanezt csinálja.
2013. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 menta34 ***** válasza:
83%

az utolsó sor a lényeg:)


"A gyóntatófülkében egy öregember azt mondja a papnak:

- 92 éves vagyok. Csodás feleségem van, aki 70 éves. Gyerekeim, unokáim, dédunokáim vannak. Tegnap három stoppos tinédzserlányt vittem az autómmal, megálltunk egy motelnél és mind a hárommal közösültem.

- És megbántad ezt a bűnt, fiam?

- Miféle bűnt?

- Hát milyen katolikus vagy te?

- Zsidó vagyok.

- Akkor miért mondod ezt el nekem?

- MINDENKINEK elmondom!"

2013. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem igazán értem ezt a kérdést. Ha valaki azt mondja, hogy ez nem normális, akkor kevesebbet csináljátok? :D Ha nektek mindkettőtöknek ez így jó és megfelel, akkor jó. A lényeg, hogy két ember boldog legyen együtt minden téren. Semmivel nem jobb, vagy rosszabb egy kapcsolat az átlagnál valamivel több, vagy kevesebb szextől, ha mindkét félnek ugyanaz az igénye.
2013. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amúgy azért nem bírjuk ki a munkahelyen sem, mert nem tudom másképpen leírni, hogy ha egymás mellett vagyunk, folyamat kívánjuk egymást! Elég a szájára néznem, vagy a kivillant derekára........... vagy BÁRMIJÉRE! Azért írtam ide, mert itt tabuk nélkül lehet beszélgetni! Már többször megfordult a fejemben, hogy beteg vagyok! Vagy lehet valakit ennyire szeretni és kívánni?

2013. ápr. 18. 07:51
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves Menta34! :)


Ha arra szerettél volna utalni, hogy én ezt MINDENKINEK elmondom, akkor félreértetted a dolgokat! Gondolkodtam egy ideje, hogy melyik oldalon lehetne úgy beszélgetni szexuális dolgokról, hogy nem röhögnek ki ! Nekem tetszik, hogy itt senki nem ismer senkit! Tanácsokat adhatunk egymásnak, esetleg segíthetük olyan problémában, amiben esetleg előtte részünk volt! Én imádok beszélgetni BÁRMIRŐL! Nem vagyok egy szégyenlős, konzervatív nő! A szexuális témák nem értem miért érintenek egyes embereket kényesen! Értem, hogy nem vagyunk egyformák, de hozzá tartozik az élethez! Én akár egy idegennek is adok tanácsot, vagy meghallgatom, mert örülök ha segíthetek! Vagy fordított esetben, örülök ha esetleg én kapok segítséget! :)

2013. ápr. 18. 12:59
 8/16 anonim ***** válasza:

" Vagy lehet valakit ennyire szeretni és kívánni?"

Az, hogy mennyire szeretünk valakit, nem attól függ, hogy heti öt, vagy napi 15 alkalommal igényeljük a szexet. Kívánni meg persze, lehet ennyiszer, nem ez az általános, de ha mindkettőtöknek ez az igénye, akkor ebből tényleg ne csináljatok problémát, meg ne is az számítson, hogy mások hogy vannak ezzel.

2013. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem csinálunk belőle problémát! :) Csak hangsúlyozom ÉRDEKEL mások véleménye! Mert régen nem éreztem ilyet! Nem tudtam, hogy létezik ilyen! S most jól esik ezeket leírni, mert az ember csak úgy nem mondogat ilyeneket az ismerőseinek , haverjainak! Legalább is én nem! Most , hogy itt beszélgetünk az teljesen más! Persze van amiről beszél az ember, de azt is egy bizonyos szintig! :)
2013. ápr. 18. 13:23
 10/16 anonim ***** válasza:
mértlennél beteg szerintem tök jóóó hogy enyire kivánjátok 1mást munka helyi sex ?az is jó utána jobban megy a melo egyébkéntis ez az a hely ahol bármit nyugodtan megkérdezhet az ember
2013. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!