Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy srác 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy srác 27 éves a csaj/nő 32 éves és gyereke is van . Működni fog a kapcsolat? Ha igen kb. meddig tarthat?

Figyelt kérdés
A srácról annyit,hogy nagyon eszetlen nincs még benőve a feje lágya...és egy komoly kapcsolatból ugrott bele ebbe a kapcsolatba...és ráadásuk ott a gyerek is....szerintetek ez a kapcsolat csak a sex-re alapozódik vagy csak simán egy fellángolás?? és ha tényleg komoly akkor meddig tarthat? köszönöm a válaszokat! :)
2013. ápr. 14. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Amit irtál a srácról az alapján ne menj bele. Tuti nem fog működni, felesleges a gyerekedet kitenni egy ujabb traumának. ha komoly érzékeny és szeretni tudó lenne a srác, akkor működhetne, de amit itt irtál, tuti bukás.
2013. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez kb egy évig tarthat, amig a srác felszippantja a nő tudását minden téren...
2013. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem ez csak egy fellángolás.
2013. ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt nem értem miért mentél bele egy ilyen pasival egyáltalán bármibe is.
2013. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, hogy működhet, de ha te vagy a 32 éves nő és látod, hogy nem nőtt be a feje lágya (ami negatív kritikaként érződik) akkor nem megfelelő neked, így a kapcsolat sem 100%-os, ennél fogva ez vagy negatívan fog kihatni és vége lesz, vagy ha észreveszi és észhez tér akkor lehet belőle valami, de erre látok kisebb esélyt. De attól mert a nő idősebb és gyereke van működhet a dolog. Sajnos a hangsúly a fentieken van.
2013. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem tudom egyszerűen ... tetszik nekem ... de félek attól is,hogy komoly kapcsolata volt a barátnőjével... mindenki azt mondta róluk,hogy örökre együtt lesznek .. tudom ,hogy a vége felé kezdett megromolni a kapcsolatuk ... de akkor is lehet csak azért lennék neki mert most épp erre vágyik ... és rengeteget beszél volt csajáról ... velem normális...szerintem próbál szeretni ... de mit tegyek? lesz ebből valami vagy lehet? vagy vissza megy volt csajához!! heeeelp!!!
2013. ápr. 14. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
6 Bármennyire is tetszik, szépen küld el. Ennek a férfinek az exénél vannak az érzelmei, a gyereked élete nem egy átjáróház, a srác még egy nagy gyerek. Ezek a problémák egyike is elég arra, hogy egy ember hátralépjen és ne menjen bele egy kapcsolatba. Ne akarj egy újabb fájó tapasztalatra szert tenni. Igy az emlékeid megmaradnak(volt egy helyes srác, akivel jó volt stb..)
2013. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
100% -san igazat adok nektek! de egyszerűen annyira elbolondította a fejem... nem lehet,hogy tényleg más lesz velem és szeretni fog?? :( szerintem próbálkozik ő!!! vagy csak én látom így! :(
2013. ápr. 14. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!