Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a felejtest felgyorsitani? Ugy tenyleg konnyebb, ha nem latod, megszakitasz vele minden kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Hogy lehet kibirni ezt az allapotot?:( hogy nem tudsz semmit arrol, aki elotte eleted resze volt?
2013. ápr. 10. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
igen úgy könyebb.
2013. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így lenne a legkézenfekvőbb, csak ha nem tudsz tőle elszakadni, akkor úgy már nehezebb ...!
2013. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Alkohol!
2013. ápr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmivel nem könnyebb és nem lehet felgyorsítani.
2013. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkáb egy másik kapcsi akár alkalmik is. A fejedből nem tőrőlheted mint wincseszteredről a fényképeit. Csak modosithatod a legjib ha másokal kezesz kapcsit
2013. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

ide csak nyálas emberek járnak panaszkodni...

egy kemény férfi nem mutat érzelmet, és nem panaszkodik

2013. ápr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnállak,mert tudom mit érzel borzasztó tudom :( Én is majd belehaltam.

De tényleg jobb,ha nem tudsz róla semmit,de tényleg semmit.

Próbálj fogni valaki mást,hidd el ha olyat találsz be sokat segít.Hisz a mondás: A régeit egy új feledteti.

2013. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát azért nem mindegy h találkozol e vele vagy beszélsz e vele, szóval ez a kettő maradjon ki. Túl sok reményt meg ábrándozást ad ha még találkoztok és beszéltek is mert ohhh lehet hogy őőő az lehet h még is vagy még sem menne..ohhh.

Enélkül van ez, de ezzel együtt méginkább.

2013. ápr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha atlizol vele az csak icsit rontja a hejzetet . Viszont az egyedül lét ami nagyon nehézé teszi ha más pasikal vagy csajokal veszel köröl magad és velük foglalkozol akor nem lesz anyi időt az exedre gondolni. Alegjob ijenkor az egyik ágybol ki a másikba be ha megteheted.
2013. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!