Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem lesz rendes kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz rendes kapcsolatom, mert nem vagyok elég szórakoztató?

Figyelt kérdés

Még soha nem jártam senkivel, bár próbálkozások voltak, de minden randin úgy éreztem, hogy nem vagyok elég jó fej és ezért iszonyatosan izgultam, de a sokadik randik után is. Nem arról van szó, hogy meg se szólaltam, sokat beszéltem, de inkább csak kényszerből és minden hülyeséget kimondtam, amitől csak uncsi lett a beszélgetés. Nincs sok barátnőm se, azt se értem, hogy ők egyáltalán miért barátkoznak velem, egyszerűen unalmas vagyok. Semmilyen társaságba nem tudok jól beilleszkedni emiatt, bár nem vagyok kiközösítve, de soha nem éreztem magam igazán egy csapat részének. Úgy érzem, hogy soha nem lesz emiatt egy normális párkapcsolatom, de lassan abban is kételkedek, hogy emberi kapcsolatokat képes vagyok-e fenntartani ilyen unalmasan.


19/L


2013. ápr. 8. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ember valahol társas lénynek született. Te gyerekkorod óta ilyen vagy, nem tudom de valahol ez a gyerekkorra a nevelésre szülőkre vezethető vissza ha valaki ennyire semmilyen.


De hidd el vannak ugyanolyan pasik mint te, habár nem biztos h 2 Charlie Chaplin összeillik.

2013. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért erőlteted azt, ami nem megy? Szeretsz egyedül lenni? Legyél egyedül. Én szeretek egyedül lenni, nem erőltetek semmilyen kapcsolatot.
2013. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztosan van valami oka annak, hogy ennyire nem tudsz beilleszkedni a társaságba. Elsőként ezt kellene kiderítened, aztán tudsz lépni, hogy hogyan is tudnád legyőzni a gátlásaidat és a félelmeidet. Lehet, hogy nem is vagy unalmas, csak rossz az önértékelésed. A hozzád hasonló emberek gyakran ott rontják el, hogy unalmasnak érzik magukat, erre rá is görcsölnek, így aztán nem fognak vonzani senkit, és kizárják önmagukat mások társaságából.
2013. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretek egyedül lenni.
2013. ápr. 8. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Én már évek óta nem tudtam megfogalmazni a problémám, erre tessék, szóról szóra itt van és ezt érzem én is.

Bár én tudom az okát, de nem tudok belőle kitörni. Pedig tudom magamról, hogy van humorom, szeretek viccelődni, beszélgetni, de nekem se sikerül egy társaságba beilleszkedni akárhogy próbálok.

Annyit tudok javasolni, hogy próbálj meg ne rágörcsölni! Vedd lazán az életet! (csak úgy lehet túlélni :D) Gondolj arra, hogy ha elrontod, lesz újabb esélyed!

Amikor én is lazább voltam, barátságosabb, akkor inkább jönnek az emberek, csak figyelni kell, hogy ne ess vissza.

2013. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De egyszer mindenki megtalálja az igazit akivel sok a közös vonás hidd el!! :)
2013. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!