Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van olyan kevés humoros,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan kevés humoros, szórakoztató nő?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 11:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól is függ, hogy hol ismerkedsz, milyen körökben mozogsz..


19/N

2013. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Mintha ezt kerdeznem :,,Miert van olyan keves okos pasi?"

Ne altalanosits.

2013. ápr. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Vannak a buta libák,de azért mondjuk, hogy "buta libák" mert nem képviselik az összes nőt,hanem annak kisebb csoportját, a buta libák csoportját képviselik.Mint ahogy vannak normális férfiak,és bunkó,tahó férfiak.Remélem érthető..26L
2013. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Már megint ez az általánosítás.Azért mert barátom neked ilyen nőkkel volt dolgod,nem jelenti azt,hogy a legtöbb nő ilyen is!Férfiakra is elmondható ám ez.Ez megint nem nem függő,hanem egyén függő!
2013. ápr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%

Most ahelyett, hogy gyarapítanám a vérig sértődöttek táborát (én ugyanis ismerem a különséget a "legtöbb" és "összes" szavak között), inkább válaszolok:

azért van kevés szórakoztató nő, amiért pl. mérnöknőből is kevés van. Mert a kislányokat már egészen fiatalon arra tanítják, hogy "Te lány vagy, nem baj, hogy segg hülye, a lényeg, hogy szép legyél!" A humorhoz pedig bizony intelligencia kell.


Ez remekül megragadja a lényeget: [link]

2013. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A nők soha nem értettek a humor "csinálásához" ugyanúgy ahogy barbár marhák az elektronikai dolgokhoz is. Ez az általános. Mindig van kivétel. De én még egyetlen női humoristát nem láttam. Tipikusan férfi személyiségre vallanak azok ugyanis. A nők mindig a szórakozTATOTT fél, ők várják el a pasasoktól,hogy azok sziporkázzanak, azok produlálják magukat. Nekik persze lehet unott pofával bámulni, akkor is kelleni fognak a sok csicskásnak, miért? Mert a pina nagyúr! Egyszerüen akinek van pinája, az mindent megtehet. Ilyen szar világot élünk basszátokmeg :)
2013. ápr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok és unalmas. Magamban viszont, nagyon jól elszórakozom.
2013. ápr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nincs női humorista, nem jelenti azt, hogy a nőknek nincs humorérzéke. Az egyik feni férfi elmesélte, hogy randizott a nővel, az meg csak vigyorgott. Nos, nem humorérzék hiányzik, hanem az ész ilyen esetekben. Ha valaki nem veszi a viccet, ott komoly agyi hibák vannak. Engem az sem zavar, ha a legpuccosabb étteremben vagyok, ahol karót nyelten, kisvillával szopogatják a borsószemet az emberek, akár hangosan is elröhögöm magam és reflektálok a viccre.
2013. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nincs humorérzéke, az is egyfajta intelligenciahiányról tanúskodik. Ez nemtől független. Igazán intelligens, humoros férfiból sincs túl sok sajnos...
2013. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!