Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket tudnátok megbocsátani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket tudnátok megbocsátani a párotoknak? Lehetőségek lent.

Figyelt kérdés

Tehát a kérdés hogy melyik hazugságot tudnátok legkönnyebben megbocsátani? És melyiket a legnehezebben? És miért?


a, életkoráról hazudna (felfelé vagy lefelé kerekít, hogy ne legyen olyan ijesztő a korkülönbség)

b, lakhelyéről hazudna (mert szégyenli, hogy oda született és még nem tud onnan eljönni, mert köti a család vagy a munka)

c, származásáról hazudna (apa fehér, anya cigány, és tudja hogy a partner családja nem nézi jó szemmel a keveredést)

d, munkájáról hazudna (mert a partner jobban képzett, és szégyenli, hogy a nő többet keres nála illetve nem érzi elég műveltnek magát a partneréhez képest)


Olyan válaszokat kérnék, amik a kérdésemre adnak választ, nem offot, pl hogy semmilyen hazugságot nem tud megbocsátani, mert itt nem ez a kérdés, így inkább ne kommenteljen!


Köszönöm!


2013. ápr. 7. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért ha az elsőt hazudja az nem annyira borzasztó probléma mint a többi

lakhelyet hazudni aljas dolog származásáról meg gyávaság az utolsó hát ahoz nem tudok szólni akik dolgoznak ehhez jobban értenek :)

2013. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A c;-n kívül mindet.
2013. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én mindegyiket megérteném. Mármint, ha utólag bevallja, és elmondja, hogy csak azért nem mondta meg az igazat, mert szégyenli, hogy mi a helyzet, de már megbánta, és megígéri, hogy többet semmiben sem fog nekem hazudni, akkor szerintem ezek közül bármelyiket meg tudnám bocsátani.


a) Az életkora nem számítana, ha szeretem.

b) A lakhelye is mellékes, elvégre ha komoly a kapcsolatunk, előbb-utóbb úgyis összeköltözünk majd, és azt már mi választjuk meg, hogy hol szeretnénk lakni. Tehát nem érdekel, hol lakott előtte, az a fontos, hogy most velem él.

c) A származása miatt gusztustalan dolog elítélni valakit. A családját senki se választhatja meg, és nem tehet róla, hogy oda születik, ahová. Ha ő maga jó ember, szeret engem és látom, hogy mindent megtesz azért, hogy jobb körülményeket teremtsen magának és a családjának, mint amiben neki része volt, akkor más nem érdekel.

d) Ne legyen lusta dolgozni! Én nem nézem le azokat, akik csak szakmát tanultak, és nincs 3 diploma a zsebükben, sőt! A mai világban sokszor előbb el tud helyezkedni az ember szakmával, mint a diplomás a diplomájával. Úgyhogy ha van munkája, és nem az én nyakamon élősködik, engem nem érdekel, hogy autószerelő vagy ügyvéd.


22/L

2013. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az összes pontot, ha az illető egyenesen elémáll, és bocsánatot kér, és változtatni akar.Magyarul: egyenesen akarja folytatni a továbbiakat.
2013. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
c,d nem ,mert nem igazán tudnék hinni neki utána
2013. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegyiket, ezek nem megbocsáthatatlan bűnök, mint pl a megcsalás, vagy az agyagi és érzelmi kihasználás.
2013. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
c-t semmiféleképpen lelehet pontozni de pl cigánnyal nem keverednék soha a-t 2-3év hazugságot jah de többet nem
2013. ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!