Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számít ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ha a barátom smárolt egy másik lánnyal részegen?

Figyelt kérdés

megbocsátottam neki, hisz rögtön bevallotta nekem, igaz régen is volt, azóta hűséges, csak kíváncsi lennék ti mit szólnátok hozzá, és mit cselekedtetek volna a helyemben.

azóta is együtt vagyunk,és nem bántam meg, de még mindig fáj...


2008. jún. 12. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is voltam már ebben a helyzetben, hogy a párom mással csókolózott. Nekem is nagyon rosszul esett és nehéz volt feldolgoznom, de én úgy gondolom egyszer megbocsátható. Szerintem megcsalásnak minősül a szimpla smárolás is, mégha részeg is volt, de ha szeretitek egymást és őszintén megbánta, akko ez a kis botlás egyszer megbocsátható, de másodszor nem. Egyszer el lehet követni "hibát", de ha abból nem tanul, akkor újra és újra megteszi.

kate86

2008. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj...ez annyi mindentol fugg...biztos Te is erzed, azert kerdeztel meg minket...megprobalok ugy valaszolni h az jo legyen:P elso sorban attol fugg hogy mennyire szeretitek egymast (sajnos ez neha eleg keves)ha nagyon nagyon szeret es ez volt az elso alkalom akkor belefer...talan...ha nem lesz masodik alkalom...sajat magam peldajan megprobalom elmondani...van egz baratom, kb fel eve jartunk, mikor megkerdez te h egy buliban ha megcsalt volna ittason (nem reszegen!) akkor megbocsajtottam volna e neki...(ekkor 3 honapja jartunk) azt mondtam neki h biztosan, mert szeretem...most 9 honapja jartunk, es valamelyik nap pont errol beszeltunk, hogy ha smarolna valakivel(vagy en), vagy csok, akkor biztosan az lenne az elso mondatom h legyen vege, mert ha szeret akkor meggyozodesem h nem csal meg, VISZONT a masodik gondolatom az lenne h 9 honapja egyutt vagyunk es jobban szeretem mint sajat magamat, biztosan nem tudnek elmenni mellette az uton es azt mondani VISZLAT...hat ezert nem szakitanek vele, mert o a MINDENEM (szo szerint)...

viszont az h reszeg volt nem mentseg! remelem nem hozta fel mentsegere...tisztelem benne h elmondta, jobb mintha mastol tudnad meg...

viszont ha lenne egy masodik eset akkor mehetne amerre akar, mert mar nem hiszem h lenne ertelme a dolognak...

fajna h semmibe vesz annyira h nem tudnek megbizni benne... remelem segitettem ez az en velemenyem Udv es ne band meg, hallgass a szivedre:)

2008. jún. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szeritnem is így van. Remélem nem lesz több ilyen a kapcsinkba, mondtam is neki, ha még egyzser megteszi ne várja hogy újra megbocsátom ezt neki.
2008. jún. 12. 15:07
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! hát az az igazság, hogy de, felhozta mentségének a piát,viszont én is kerültem ilyen helyzetbe de nem csaltam meg őt, pedig viszsavághattam volna, de úgy gondolom h nem erről szól egy kapcsolat.

és nem bántam meg a megbocsátást, mert ha lehet, azóta még jobb a kapcsolatunk!:)

2008. jún. 12. 15:11
 5/10 anonim ***** válasza:
helyes:)
2008. jún. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha másikkal smárolt részegen az nem számit.Sőt akkor se ha más volt a körzetszáma!!!:)
2008. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Oh, szerintem ha részegen, akkor nincs gáz! Mondjuk attól is függ, mennyire részegen, meghogy ismerte-e a lányt..

Nálam ez nem lenne buktató, az tuti, hisz nem volt tiszta az agya, nem csinálhatta direkt, és valszeg nem is volt benne elég erő, h visszafogja magát...

2008. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Én biztos nem bocsájtottam volna meg neki ilyen könnyen!! Nem mentség a részegség! Nem lehet valaki annyira részeg, hogy megcsaljon! Vagy akkor pedig óriási felelőtlenség volt....
2008. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Még h nem gáz????Dehogynem!Nem mentég a részegség!Nagyon is gáz!
2008. jún. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
100%-ba megcsalás, szerintem! Én nem tudtam volna megbocsájtani neki! Mert 1x megtette és megbocsájtok, de mi van ha még 1x megteszi, mert ugyis tudja, hogy ujra megbocsájtok? Nálam ez nem menne! Igyon mértékkel, addig amig még tud gondolkodni!
2008. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!