Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne megbízzak?

Figyelt kérdés
VOLT anno egy pasim aki nagyon csúnyán átvert, szeretett de később bunkó volt ,nem foglalkozott velem ... stb. Azóta minden pasinak aki csak járni akart velem kosarat adtam. Most van egy srác akivel szívesen összejönnék , de akaratlanul is azt teszem mint eddig ( beszélgetünk, talizunk, sétálunk majd elkezdek rá megharagudni és a végén mindig kosarat adok) . Nem szándékosan teszem. Mit tegyek??
2013. ápr. 5. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Te magadban nem bízol, nem a másikban. Először nőj fel és utána kezdj el kapcsolatot másokkal.
2013. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
pszichológus?
2013. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megmondod hány éves vagy, akkor adok egy tippet.
2013. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nem bíznék meg benne.
2013. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen buta vagy. Nem értem, hogy miért nem tudod a múltat és a jelent függetleníteni egymástól.


Matematikailag elég kicsi az esélye, hogy a következő srác IS ki fog használni.

2013. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!