Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet-e egy házasság 17 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet-e egy házasság 17 év korkülönbséggel 10-20 év múlva?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatok érdekelnének. Most házasodtunk össze egy éve, a férjem 40 éves, én 23. Mindenki azt mondja hogy 10-20 év múlva már nem fog működni a dolog. De mi egy hullámhosszon vagyunk, érettebb a gondolkodásom, mindig is az érett férfiak vonzottak, mind gondolkodásban, mind testileg.A minap a férjem kijelentette hogy kezd aggódni a korkülönbség miatt, mert állandóan mindenkitől ezt hallja. Eddig nem zavarta, boldogok vagyunk 4 éve együtt. Tapasztalat valakinek? Akár szüleié, akár rokonságban, akár személyes, kérlek osszátok meg velem!
2013. ápr. 5. 01:29
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Én nem vagyok még házas, annyit tudok neked mondani, párom 10 évvel idősebb nálam, és nekem is mondják, hogy sok meg kérdezgetik... de szerintem, ha megértitek egymást, és kijöttök egymással, akkor nem lesz gond! csak az számít, hogy mi van kettőtök között, a párkapcsolati dolgokba csak egymás véleményére adjatok!

2013. ápr. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod. Igyekszem meggyőzni a férjemet, hogy ha eddig nem zavarta, ne zavarja ezután sem! :)
2013. ápr. 5. 01:36
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Igazuk van,amikor te 40 leszel a párod lassan 60 Az anyósom és a férje között11 év van és egy ideje mindenben apósom dönt mivel ő idősebb jobban tudja,ezzel a jelszóval
2013. ápr. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
nem akarlak elkeseríteni, de most mentek szét ismerőseim. 15év korkülönbség, csávó az idősebb, meg lett a gyerek, rá 5-6évre el is váltak... a csávó egyre jobban belehülyült a korkülönbségbe, minél idősebb lett, ugye érthetően annál féltékenyebb is.. sztem sok ez picit.
2013. ápr. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

nézd 2 verzió van

v Te idősödsz hozzá v ő fiatalodik hozzád,

azért lesz gond, mert Te a mostani állapotokat nézed, pedig változik mindenki és a körülmények is

nem hiszek abban 30 éves korodra, majd jó lesz egy 47 éves, itt semmi köze az érett gondolkodásnak, egyre inkább idősebb lesz, Neked meg ki nyílik a szemed , nem kell ezzel foglalkozni, de a tény és az élet ezt produkálja N

2013. ápr. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyszüleim között 17 év volt.


Működött, de nagypapa szegény korán meghalt.

2013. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem durva. Most nem az hogy nem működhet, de egy viruló 30-as leszel, mikor ő egy majdnem 50-es. Anyukám 47 éves most, és pont panaszkodik, hogy neelőapám- aki most lesz 50- már tök bekényelmesedett, nem akar olyan gyakran kimozdulni...stb.


Egyszerűen mindig más életszakaszban lesztek. Abba meg már bele sem mernék gondolni, és adja Isten, hogy ne így legyen! Hogy te egészséges középkorúan, egy beteg öregembert ápolgass. Jézusom, én szó-szerint megrémültem!

2013. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!