Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy nem tudsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy nem tudsz szerelembe esni?

Figyelt kérdés
25 éves ,elvált nő vagyok!2 éve nem volt kapcsolatom!Eddig akárki próbálkozott "elhajtottam",ha mégis kapott egy esélyt mert pl nekem is tetszett,akkor max az első együttlétig maradtam vele!Sokszor érzem hogy szerelmes tudnék lenni ,de amint ténylegesen érdeklődik a "kiszemelt",alábbhagy az érdeklődésem!Tényleg vágyom a szerelemre,de NEM megy!Miért?
2009. szept. 21. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen? Önmagaddal rendben vagy éppen?
2009. szept. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztosan kiégtél érzelmileg,a sok negatív élmény,tapasztalat hatására.Félsz attól,hogy valakihez kötődj érzelmileg,mert elkönyveled magadban,hogy biztosan ennek is rossz vége lesz.Talán még a válásodat sem tudtad teljesen feldolgozni,hiába telt el azóta annyi idő,amennyi.Ilyenkor csak az idő az,amire hagyatkozni lehet.Talán az begyógyítja sebeket.
2009. szept. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg nem talalt rad az igazi. ha radtalal akkor majd erezni fogog, es orulsz minden vele eltoltott percnek. Nem kell sietni, majd jon magatol!

32/N

2009. szept. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben jártam Én is sokáig. Amint valaki ugyanúgy vagy jobban érdeklődött irántam, mint Én iránta, már nem is érdekelt annyira. Nem tudom ez miért van. Könnyen megadják magukat a pasik IS és nem kell értük harcolni. Nem szeretem a könnyű prédákat, sem nőben, sem férfiban. Szeretem, ha lehet valakiért harcolni - na nem azért mert bnője vagy felesége van, olyannal nem kezdek soha - hanem egyszerűen ne kinálja már fel magát, na...

25/L

2009. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen lehetséges probléma van, nem nagyon merném vakon megtippelni. ;)


Szerintem a legtöbben tudják maguk is a választ, akik ilyet kérdeznek, csak vagy nem akarják látni, vagy félnek tőle. (Esetleg mindkettő.)


Lehetséges okok:

- bünteted magad valami miatt (bűntudat?)

- maximalizmus (senki nem elég jó, mindenkiben van kivetnivaló)

- nem érdemlem meg (Te magad érzed még úgy, hogy nem vagy kész a boldogságra)

- tudat alatt, ösztönösen tartasz be valami korlátozást (a családod nevelt beléd valamit, aminek nem is vagy tudatában)


És ez csak egy pár lehetőség, ami hirtelen eszembe jutott. Ha tényleg kíváncsi vagy rá, elkezdhetsz dolgozni önmagadon, azon, hogy megismerd magadat, a valódi mélységeidet. Mert a megoldás mindig ott van valahol, csak lehet, hogy az idő nem érett még rá. Ez esetben úgy sem fog menni, ki kell várni. Van ilyen is.

2009. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sokat gondolkodtam azon,hogy mi is lehet az ok/okok!Egy igaz barátommal (aki ráadásul férfi) beszélgettünk is erről!

Igaz a csalódott rész a válásommal kapcsolatosan,igaz,hogy kifogásokat keresek,azt hiszem magasan is van a mércém...Bár ha belegondolok teljesen természetes dolgok azok amiket "elvárok"!Egy férfi legyen FÉRFI!

2009. szept. 22. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!