Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Járt már valaki, akinek sikerült visszaszerezni/hódítani az a voltbarátnőjét am?
Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 16:59
2/4 anonim válasza:
persze de utolag belegondolva rájöttem kár volt... csak még pár honapig huztuk el az egészet ami már halott volt.
Szerintem ha egy kapcsoalt tönkrmegy akkor azt nem érdmees újrakezdeni mert megint tönkrefog menni ez 99% bizonyosságú :)
3/4 A kérdező kommentje:
Azt mondják, hogy ha megtörtént a szakitás és aki szakitott az a személy késöbb,vmikor majd "visszafogja magát sirni" az illetöhöz,föleg akkor ha olyan kapcsolata volt utána h aztán pofára esik esetleg és rájön h jobb volt az elözö és "meggondolja " magát és probál visszakerülni ahhoz az illetöhöz. Ezzel hogy vagytok, mi a véleményetek???
2013. ápr. 4. 17:10
4/4 anonim válasza:
nem mindig romlik el a volt újrakezdett kapcsolat!
14/f
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!