Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiki11 kérdése:

Nekem nagyon tetszik az eggyis scrac a sulibol. De nem tudom hogy keruljek kozzelebb hozza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos hat kezdem. Egy suliba jarunk es nap mint nap talalkozunk de nem koszonunk egymasnak.De amikor tancprobara megyunk akkor mindig egymast szemeljuk, es egy idobe vele tamcoltam a tacoran. Volt amikor eggyut mentunk kirandulni es nagyon jol erzetuk magunkat egymas tarsasagaban. O amugy 16 eves a fiu en meg 14 vagyok. SZerintem nem nagy a korbulombseg. De nekem nagyon tetszik es szerelmes vagyok bele, es tudom mit mondok. Legyszi segitsetek.:)
2013. ápr. 3. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Írj neki egy szerelmes levelet, vagy tánc után menj oda hozzá és beszélgess vele. Sok sikert!

17f

2013. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a szemebe nem tudnam omndani mert mar kis gyerek korom ota ismerem, es mit mondanek neki 'szerelmes vagyok beled. A srac nem olyan levelezo tipus.:(
2013. ápr. 3. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy menj oda és támad le azzal..Beszélgess vele a táncról, vagy amit éppen próbáltok.
2013. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
es aztan majd mit csinaljak. Mert ha a kozzelebe vagyok meg a nevemet se tudom sokszor.
2013. ápr. 3. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!