Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nő magasabb mint a férfi, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő magasabb mint a férfi, ez mennyire lehetetleníti el egy nőt a kapcsolattól?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha a nőt nem is de a férfinak kissebbségi érzése lesz.Elvan ásva ez a kapcsolat.
2013. ápr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sok esetben teljesen.

De előfordul, hogy semennyire, vagy csak részben.

Pl.: nekem is volt nálam magasabb barátnőm, ami később kezdte csak zavarni.

De ismerek olyanokat, akiknek bejött, minden tiszteletem az övék, mivel sokan utánuk fordulnak.

Az ilyen helyzet (hogy a nő a magasabb) a nőt zavarja nagyon, itt tőle függ az egész!

2013. ápr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem mar volt alacsonyabb fium, kisfius arcal. Pont ezert tetszett nekem nagyon de 2 honapot jartunk csak mert ot zavarta hogy magasabb vagyok..:/
2013. ápr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nemtudom ezen még nem gondolkodtam. Mivel 190cm vagyok eléggé kevés felém a nálam magasabb nő, de lehet hogy zavarna mert egy kétméteres lány azért fura lenne nekem. :) De biztosan megszoknám, mert nálam ugy ahogy a fenék a mell méret meg az, hogy mennyire bejáratott ugyanannyira nem számit és nem kapcsoalti tényező, mint a magasság.
2013. ápr. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Értelmes embereknél nem számit semmit, akiknek meg csak a külsöségek számitanak, azoknak meg eleve mindegy.
2013. ápr. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2013. ápr. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Alacsonyabb vagyok vagy 10 cnetivel a páromnál, én nem érzem kevesebbnek magam. Mi ez, tornasor? Milyen retardált emberek foglalkoznak már valaki magasságával? Nyilván a 165 centimmel nem mennék rá egy 180 cm magas nőre, meg ő se foglalkozna velem. De hát ki sem alakul ilyen téren kapcsolat.
2013. ápr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is pár centivel magasabb vagyok mint a párom hát azért sokszor zavaró számomra, de még az egyforma magasság is meg főleg én imádtam a tűsarkút de mellette sajna nem hordhatok kicsit rossz, de a szerelem nem ezen múlik. A kapcsolat se.
2013. ápr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem, ha szellemi a kapcsolat, akkor tök mindegy. Egy csomó izgalmas művész pasi is pl simán jóval magasabb, szép nőkkel jár. A lányoknak bejön az ész. A konvenciókkal nem kell törődni, de ha vkit ez zavar, akkor vszeg nem annyira szellemiekben, inkább testiekben, vagy vegyesebben képzeli a kapcsolatot. Alacsonyabb férfi annak való, akit nem zavar (engem is zavart mindig, de ha egy lángészt találtam volna, lehet, nem gondolkodtam volna ezen :)
2013. ápr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!