Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány aki szivese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki szivesen megismerne msnen és megmondaná? (lent)

Figyelt kérdés

h. járna e velem, vagyis úgy érdekelne h. milyen a belsőm és h. lesz e valaha valaki aki szeretni fog

17F


2009. szept. 20. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
nincs.
2009. szept. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

nos őszintén én nem járhatok veled, mert van barátom ;)

de annyit azért elárulhatok, hogy ha nem is itt, de találsz olyan lányt, aki szeretne téged és járna veled :) ezt azért mondom, mert tudom, h mindenkinek lesz előbb-utóbb barátnője, és mint lány rengeteg olyan másik lányt ismerek, akik szeretnek valakit, de ő épp nem veszi észre.

úgyhogy csak járj nyitott szemmel a világban és bízz magadban :) ennyi a titok

sok sikert :)


L.20

2009. szept. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem itt akarok keresni valakit csak beszélni valakivel aki megmondaná h. milyen a belsőm és h. milyen a jelemem meg ilyenekre lenék kiváncsi
2009. szept. 20. 00:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
de miért nem próbálod ki élesben? ha jó, akkor úgyis jó, ha meg rossz, akkor nem jön össze, de attól még olyan vagy.
2009. szept. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szivesen beszélgetek veled.:)
2009. szept. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Privátban elküldtem a címemet..
2009. szept. 20. 01:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hello! A lányok többsége természetéből adódóan a férfias fiúkat keresi. Tehát, legyen erős, bátor, magabiztos. Ha ilyen dolgokat kérdezgetel nem fogsz túl magabiztosnak tünni. nézd nekem sem volt még rendes kapcsolatom, pedig idősebb vagyok nálad egy pár évvel, és aggódom is miatta. De ahoz, hogy tudjam magamról azt, hogy úgy vagyok jó ahogy vagyok, és nemkell minden lánynak tetszenem csak azért, mert szerintem olyan vonásaim vannak, amit a lányoknak tisztelnie kellene. Nem kell megfelelni mindenkinek, csak egyetlen egy lánynak. Viszont őt megkell találnod, erre pedig a legegyszerübb megoldás, ha ismerkedsz, nem félsz magadat adni, és vársz arra a lányra, aki képes elfogadni, szeretni, olyannak amilyen vagy.
2009. szept. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet! 25/f
2009. szept. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, a 2:57-es nagyon korrekten leírta a dolgokat...

Érdemes rá hallgatni.

2009. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!