Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van e meg ertelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van e meg ertelme?

Figyelt kérdés
Sziasztok!5 evet voltam egyutt a volt baratommal,es nagyon szerettuk egymast,de mindkettonkben megvolt par rossz tulajdonsag:makacssag,feltekenyseg,hiszti.Nos erre ra is ment a kapcsolatunk,mondhatni sokszor,de mindig ujra egymasra talaltunk.Nemreg szakitottunk,de en nem birom nelkule,megbolondulok erte,s mikor egy buliban latom,o is folyton engem nez,ha egy pasival tancolok,beszelek,akkor mar csunya dolgokat mond ram,pl"ribanc"Akarmilyen hihetetlen,ezt nem gondolja komolyan,mert mindig ilyet vagunk egymas fejehez aztan alig varjuk hogy kibekuljunk,de mostmar nekem ez a sok siras erte,es hogy nem tudom ot hova tenni,szeretnem ot ujra,de csak veszekedunk folyton.Mit tegyek?
2013. ápr. 1. 03:28
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem épp eleget raboltátok egymás idejét, talán jo lenne ha márs irányba néznétek. Ha újra összejönnétek az már csak kényelmi megoldás lenne mert inkább egymást marjátok de van valakitek, minthogy megeröltessétek magatokat és más párok után nézzetek.

Tudom hogy rosz érzés exnömmel mi is vagy 3x szakítottunk mire végre véglegesen szétmentünk, de mostmár megkönnyebbültünk mindketten és egyikönk sem akarja folytatni, mert épp ésszel felmértük hogy ez egyikönknek sem jo. Ezért maradtunk barátok és kész. :)

2013. ápr. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
edd ki a szívét egy kiskanállal hogy megtudja ő is mit érzel szegénykém
2013. ápr. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez már túl sok idő ahhoz, hogy változni tudjatok. Nem érdemes szerintem kínlódni. Rövidebb, hosszabb szenvedés után már csak szép emlék marad.
2013. ápr. 1. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem is keressetek magatoknak egy új partnert, mert ez a se veled, se nélküled állapot csak rombolni tud.
2013. ápr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!