Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfelejtett már vagy még van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtett már vagy még van esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit nagyon kedvelek,de sokszor úgy tűnt,hogy nem lehet köztünk több mint barátság.Későn jöttem rá hogy ő többet jelent nekem. Pár hete jegismertem egy másik fiút is vele már találkoztam is,de valahogy nem éreztem nála azt amit még az első srácnál.hiányzik az első srác...Még lehet esélyem hogy megbeszéljük vagy már ne kavarjuk össze egymást? :/ 20/l
2013. márc. 30. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mitől tűnt úgy? Miből következtettél erre?
2013. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem csak velem ismerkedett es sok lany probalkozott raadasul volt egy kavaras is ami meg jobban rontott a helyzeten.en nem voltam feltekeny de amikor mar kezdett komolyodni akkor o egyre nyitottabb lett mas lanyokkal valo ismerkedesre mikozben az elejen meg pont forditva volt :D bocsi h ilyen hosszu
2013. márc. 30. 13:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, említsd meg a srácot az első srácnak, nézd meg, hogy reagál és meg tudod, hogy van e esélyed.
2013. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem tudja hogy beszelgetek vele
2013. márc. 30. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!