Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöjjek rá, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek rá, hogy tetszem-e egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Jár egy fiú az osztályunkba és nekem nagyon bejön.Néha felveszi velem a szemkontaktust, de van amikor levegőnek néz, tiszta hullámvölgy. Nem tudom megmondjam-e neki, hogy tetszik, de félek én nem tetszenék neki! Mit tegyek?
2013. márc. 29. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre nem fogsz csak úgy rájönni. Tudd meg, "a tetszem-e neki" kérdésre mindig csak feltételezni lehet a választ,főleg ilyen semilyenféle esetekben.


Elmondanám, hogy szerintem közelebb kell férkőzni a kiszemelthez, beszélgetni vele, barátkozni vele, nem pedig a pofájába vágni hogy: jajj szeretlek. Attól nem lesz jobb. Viszont ha megkedvelteted magad vele, akkor tuti kedvelni fog...

2013. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne te udvaroljál egy fiúnak.

De ha nagyon akarod erőltetni akkor egy mosoly elég.

2013. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megnézed a nadrágját.
2013. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nem tudom hogyan kedveltessem meg magam vele, ugyanis néha elég hülyén viselkedem a közelében. Van amikor ő is nyitott és akkor nagyon örülök és jól elvagyunk, de van amikor nagyon zárt és nem tudom hogyan közeledjek felé.
2013. márc. 29. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!